Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PS 10 - nejde vložit video

jerry_jarry (56)|11.3.2006 13:33
Zdar Lidi

Když zapnu PS plus 10 tak se mi objeví hláška, že adaptér zobrazení vyžaduje k optimálním výsledkům nové ovladače a odkáže mě na stránky ati.com, odkud mám gráfárnu. Stáh sem si nový ovladače Catalyst 6.3 a naistaloval. Ale protože mám od Atiny i TV kartu a když si tam nainstaluju pak znova MMC 8.6 tak pak i nějaký ovladače to veme sebou a mám je tam zpátky. Mě jde o to, že jestli nemusim k odstranění starých ovladaču použít cat-uninstaler, což odinstaluje všechno pryč i MMC a ostatní hydravision a tak, ale jestli třeba nestačí pouze spustit Catalyst 6.3 a vono se to přes sebe přehraje.
Navíc do PS plus 10 mi nejde vložit žádný mediální soubor, avi, mpeg prostě nejde otevřít.
Foolproof (2713)|11.3.2006 15:09
MMC je už ve verzi minimálně 9.13, možná i 14, takže 8.6 je dost historické.
jerry_jarry (56)|11.3.2006 20:25
To mě je jedno jestli to je historický nebo ne, mě de o to že do toho nejdou vložit mpeg, avi prostě nic že to nejde otevřít. MMC 8.6 bych si i nehcal protože přes všechny peripetie mi tam funguje časový nahrávání což je u MMC občas docela problém.
Foolproof (2713)|12.3.2006 11:07
Když je ti to jedno, tak nic neřeš ,MMC si musí nahradit dekoder jinak by nefungoval s navigátorem apod.
V novém MMC je už pouze prakticky jediný soubor ATIVCR.DLL, který dělá naprosto všechno, silně pochybuji, že staré dekodery z MMC si budou rozumět s ovladači o 2 roky mladšími.Ale, když myslíš........

Podívej se pomocí MMView nebo GSpot, jestli a jak jsou ty věci od ATI aktivní, aby Pinnacle mohlo vyžít na vstupu DirectShow plugin.

A ještě k MMC, to není jen ten obal, player grabber a já nevím co ještě, hlavně dekoder i vstupní filtr a pod.