Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek WinFast problém s nahráváním

Machi (16)|10.3.2006 20:29
Dřív jsem používal starou verzi programu WinFast PVR, dnes jsem nainstaloval nejnovější, ale nefunguje nahrávání do MPEH I i II. Vždy, když se do nich pokusím nahrávat hodí to chybu:
Nelze zaznamenat video signál.
Chybný kód 0x=0000
Neví někdo prosím, co by to mohlo být? THNX
Ivo Mašek (10205)|10.3.2006 20:36
[quote]Chybný kód 0x=0000 [/quote]
Toto znamená vždy nějaký problém s kodeky v systému.
Machi (16)|11.3.2006 07:47
Tak už jsem problém vyřešil, odinstaloval jsem PVR, potom K-Lite Codec pack, pak nainstaloval K-lite a PVR a jede to :) jen jsem omylem přenastavil hodnotu hlasitosti nahrávaného audia, mohl by jste mi prosím říct, jaká tam defaultně je? thnx
Ivo Mašek (10205)|11.3.2006 09:48
[quote]jen jsem omylem přenastavil hodnotu hlasitosti nahrávaného audia, mohl by jste mi prosím říct, jaká tam defaultně je?[/quote]
Tuším, že 30%

[quote]potom K-Lite Codec pack,[/quote]
S tím packem si zaděláváš na problémy.
Machi (16)|11.3.2006 13:37
Proč myslíš? Já to používám jako nedílnou součást svého kompu už dobré 3 roky a zatím nikdy nebyl jediný problém, jen potom musím u všech programů vyžadující nějakou změnu stávajícího kodeku povolit přeinstalaci...
Kamil-os (62)|11.3.2006 13:44
[quote=Ivo Mašek][quote]jen jsem omylem přenastavil hodnotu hlasitosti nahrávaného audia, mohl by jste mi prosím říct, jaká tam defaultně je?[/quote]
Tuším, že 30%

[quote]potom K-Lite Codec pack,[/quote]
S tím packem si zaděláváš na problémy.[/quote]
Hmm dik - natrk jsi me - mel sem opozdeny zvuk oproti obrazu ! A nenapalo me ze mam nainstalovane kodeky. A ja je odinst. a vse ok.
Ivo Mašek (10205)|11.3.2006 14:19
Machi:
Četl jsi reakci na "kodeky" od Kamil-os?
Pokud problémy s tím nemáš (zatím), tak buď rád.