Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

jak spojit film na dvou DVD a udělat z něj jedno velké DVD??

marsello666 (1)|10.3.2006 16:00
Prosím o radu ,mám originál film ,který sestává ze dvou DVD.Film je rozdělen.Potřebuji tyto dvě DVD sloučit v jedno DVD na velikosti mi nezáleží.Potřebuji kvalitně sloučit v jedno DVD.Děkuji předem za radu
stayman (12393)|10.3.2006 16:01
DVD2One, IfoEdit, DVDShrink (ale ako dve PGC/titule :)))...
Kiko (20)|10.3.2006 17:04
weber (47)|18.3.2006 16:05
Připojuji se k původnímu dotazu
V DVDLabPro jsem si udělal nezávisle (tzn. mám 2x složky Video_TS a Audio_TS) dva filmy (a´- 2GB) a potřebuju je vypálit tak, že po vložení do přehrávače se zobrazí ikony s názvem filmu a já si vyberu. Zkoušel jsem DVDRemake, DVD2One 2.0.4 a prostě výsledek 0. Pozn. V DVDLabPro jsem do filmu vložil a sesynchronizoval titulky a připravil pro vypálení bez nějakého návodu ale toto je nad moje síly. Není někde na NETu jednoduchý polopatický návod v CZ? Našel jsem návod na DVD2one ale ten vůbec nesedí na program co mám v PC. V návodu je: "spojování více disků na jeden - Join + Non seamless - Put in next titleset" ale v programu nic takového není. Předem velice děkuji.
stayman (12393)|18.3.2006 19:15
++
wencaS (853)|18.3.2006 21:15
na spojeni dvou DVD staci dvojka PgcEdit, VobBlanker.


[quote=weber]......
potřebuju je vypálit tak, že po vložení do přehrávače se zobrazí ikony s názvem filmu a já si vyberu.
.........[/quote]

tim mas na mysli menu s vyberem titulu? to si halt budes muset vytvorit sam.
weber (47)|18.3.2006 21:48
to wencaS: no já vycházel z návodu, který je hned na první položce "odkazy a návody" konkrétně návod DVD2one 1.4.0, kde je parametr "Advanced Navigation Mode" , který jak se zde píše "přidá tlačítka menu pro posun mezi jednotl. tituly". Bohužel verzi 1.4.0 nemám čím zaregisrovat a ve verzi 2.0.4 nic takového není.
wencaS (853)|18.3.2006 22:21
weber
[quote]Všimněte si parametru Advanced Navigation Mode. Tato volba přidá tlačítka menu pro posun mezi jednotlivými tituly, zároveň je umožněno skákat z poslední kapitoly na první dalšího titulu a naopak. [color=red]Toto ale nefunguje se všemi přehrávači[/color], takže byste si nejprve (na přepisovatelném disku) měli vyzkoušet, jak je na tom Váš přehrávač. Vytvořená tlačítka menu také mohou interferovat s titulkami. Pokud titul nemá titulky, je automaticky přidána prázdná stopa titulků. [color=red]Pro plnou kompatibilitu se všemi přehrávači je lepší tuto volbu nepoužívat.[/color][/quote]

radeji si udelej jednoduche menu sam a nebo muzes nechat 2 tituly a navigaci umoznit DVDShrink pluginem v PgcEditu. pokud se jedna o 2 ruzne filmy.