Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: jak spojit film na dvou DVD a udělat z něj jedno velké DVD??

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Prosím o radu ,mám originál film ,který sestává ze dvou DVD.Film je rozdělen.Potřebuji tyto dvě DVD sloučit v jedno DVD na velikosti mi nezáleží.Potřebuji kvalitně sloučit v jedno DVD.Děkuji předem za radu[/b]
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned
    Registrace
    Feb 2007

DVD2One, IfoEdit, DVDShrink (ale ako dve PGC/titule ))...

Nováček Avatar uživatele Kiko
    Registrace
    Mar 2004

Nováček Avatar uživatele weber
    Registrace
    Apr 2005

Připojuji se k původnímu dotazu
    V DVDLabPro jsem si udělal nezávisle (tzn. mám 2x složky Video_TS a Audio_TS) dva filmy (a´- 2GB) a potřebuju je vypálit tak, že po vložení do přehrávače se zobrazí ikony s názvem filmu a já si vyberu. Zkoušel jsem DVDRemake, DVD2One 2.0.4 a prostě výsledek 0. Pozn. V DVDLabPro jsem do filmu vložil a sesynchronizoval titulky a připravil pro vypálení bez nějakého návodu ale toto je nad moje síly. Není někde na NETu jednoduchý polopatický návod v CZ? Našel jsem návod na DVD2one ale ten vůbec nesedí na program co mám v PC. V návodu je: "spojování více disků na jeden - Join + Non seamless - Put in next titleset" ale v programu nic takového není. Předem velice děkuji.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

++

Je tu pořád Avatar uživatele wencaS
    Registrace
    Feb 2005

na spojeni dvou DVD staci dvojka PgcEdit, VobBlanker.

Citace Původně odesláno od weber
    ......
    potřebuju je vypálit tak, že po vložení do přehrávače se zobrazí ikony s názvem filmu a já si vyberu.
    .........
    tim mas na mysli menu s vyberem titulu? to si halt budes muset vytvorit sam.

Nováček Avatar uživatele weber
    Registrace
    Apr 2005

to wencaS: no já vycházel z návodu, který je hned na první položce "odkazy a návody" konkrétně návod DVD2one 1.4.0, kde je parametr "Advanced Navigation Mode" , který jak se zde píše "přidá tlačítka menu pro posun mezi jednotl. tituly". Bohužel verzi 1.4.0 nemám čím zaregisrovat a ve verzi 2.0.4 nic takového není.

Je tu pořád Avatar uživatele wencaS
    Registrace
    Feb 2005

weber
    Všimněte si parametru Advanced Navigation Mode. Tato volba přidá tlačítka menu pro posun mezi jednotlivými tituly, zároveň je umožněno skákat z poslední kapitoly na první dalšího titulu a naopak. [color=red]Toto ale nefunguje se všemi přehrávači[/color], takže byste si nejprve (na přepisovatelném disku) měli vyzkoušet, jak je na tom Váš přehrávač. Vytvořená tlačítka menu také mohou interferovat s titulkami. Pokud titul nemá titulky, je automaticky přidána prázdná stopa titulků. [color=red]Pro plnou kompatibilitu se všemi přehrávači je lepší tuto volbu nepoužívat.[/color]
    radeji si udelej jednoduche menu sam a nebo muzes nechat 2 tituly a navigaci umoznit DVDShrink pluginem v PgcEditu. pokud se jedna o 2 ruzne filmy.

Podobná témata

1. jak spojit film do jednoho avi
    Od xbici v sekci Editace videa
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-02-2008, 12:17
  2. Čtverečkované velké plochy v HD
    Od BillyK v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 25-01-2008, 15:02
  3. Převod dvou dvd5 na jedno dvd9
    Od garbarek v sekci Úpravy, ripping a ochrany