Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jak nastavit projekt? (Vegas)

Pears (1027)|10.3.2006 01:52
Trosku me rozhodilo, kdyz se chystam delat video slozene z tohoto materialu =
Na jedny timeline (TL) mam fotky, v druhe TL video (AVI) z TV karty, na treti TL DV a na ctvrte to budu titulkovat Vegasem. Jak mam spravne nastavit Properties?
Chtel jsem to vse renderovat nejdrive do DV kodeku a az pak do MPEGu, ale radeji se ptam, aby pak nevznikl problem s prokladanim.
yozefb (684)|10.3.2006 09:17
ja davam rendering quality na best
field order > lower field first
motion blur type > gaussian
deintherlace method > blend fields
Fantas! (3016)|10.3.2006 09:56
Pears
na klip, ktery mas z TV karty obrat pulsnimky!
peco (772)|10.3.2006 11:01
Fantas!

Tak k tomuto som sa chcel minule opytat no bal som sa, ze ma sfuknete. Teraz sa nebojim tak ma sfuknite. :-D

Z TV karty mi lezie TFF a ked to chcem dat do Vegas a renderovat do MPEG2 PAL(BFF), co mám nastavit v projekte a co pri render as aby to bolo OK??
Fantas! (3016)|10.3.2006 11:26
peco
Neco jsem kdysi zpracoval:

Navod jak to spravne zachytit na TV karte do DV a pak zpracovani ve Vegasu

Ty hodnoty bitrate vubec neberte v potaz...u tak vysokeho datoveho toku davam uz CBR. Ale aby se nekdo neozval, tak predchazim timto vysvetlenim... :-E
Pears (1027)|10.3.2006 11:42
[quote=Fantas!]Pears
na klip, ktery mas z TV karty obrat pulsnimky![/quote]
Jo jasne. To udelam. A co s tim zbytkem? Mam defaultne nastaveno na DV PAL a tak se mi Vegas spousti.
Grabuji (dle tebe) do DV kodeku, ale stejne musim prohodit pulsnimy :-? ?
Ostatvi DV je z kamery pres FireWire.
Co ty obrazky? Nechat na Progressive?
Fantas! (3016)|10.3.2006 12:01
Pears
ja jsem to vzdy udelal podle toho meho printu a jen jsem v timeline prohodil pulsnimky na danych klipech z TV karty. Jeste, pokud pouzivas ruzne pohyby pan/crop, tak nastav misto none tak blend, nebo si pohraj se supersamplingem pri nastaveni none... :-)
Pears (1027)|10.3.2006 15:16
OK. Vyzkousim. Jen me nebylo jasne jak se s tim render popere pokud jsou v projektu dve rozdilne videa s jinym poradim pulsnimku.
Pokud to budu renderovat z pet do DV PAL, bude to vypadat jak? Ted to nemohu vyzkouset, nejsem doma.
peco (772)|13.3.2006 07:52
Fantas!
thanks, som to ale zábudlivec 9-)