Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 14 z 14 PrvníPrvní ... 4121314
Zobrazené výsledky: 196 až 201 z 201

Téma: Poloprofi kamera

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od ODSakEda
    radim1 Jenže některé lepčí LCDTV natož PC grafika s HW poodporou deinterlace nemáznou celý obraz, ale "jen" ono místo s pohybem a umí to málo modelů dokonce tak inteligentně spočítat a zobrazit, že žádné velké rozmazání nehrozí! Pitomec viděl nějakou starší technologii max do30" LCDTV navíc s pomalou LCD obrazovkou, kde opravdu obraz je i šíleně mázlý a růžový apod.!... Kdoví co jste kdo pánové viděli?!
    Aha, takže musím dát za LCD TV od 100 tisíc výš abych měl obraz aspoň srovnatelný s běžným CRTčkem no vzhledem ktomu že nekradu ani jsem nevyhrál ve sportce, tak raději zůstanu u své Color 416 (z roku 1987 ), kterou jsem kdysi dostal za odvoz a loni do ní namontoval novou obrazovku. Když si totiž strýc před nedávnem koupil LCDčko (a rozhodně ne to nejlevnější) a já porovnal obraz se svojí Colorkou, uvědomil jsem si jak moc se mi investice (cca 1500) do nové obrazovky vyplatila. A protože televizi nesleduju v hangáru ale v obýváku standardních rozměrů, tak mi úhlopříčka 67cm naprosto stačí....
    ...a že má "mírně" nemoderní dizajn, to mě vůbec netrápí...
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Je tu pořád Avatar uživatele ODSakEda
    Registrace
    Aug 2004

radim1 nové (LCDéčko strýce a pod.) ne=se dobré!!! Musí koupit dobré, né nové!
    A vůbec není třeba 100.000, Orava 30" má supr obraz i z analogového prokládaného TV vysílání, než jej vypnou (relativně brzo!) a je perspektivní i VGA a DVI vstupem, dálekontrast 1000:1 a jas lepčí než značkový telka a u když ji má v obchodě přítel proti oknům jižní strany, září jasně a bílá je bílá a černá hluboká černá!!!!! (Telka proti oknu umí jen šedou...). Korektně reaguje na PC grafiku! Další lepčí LCD (1920x1080) stojí od 37.000 pesimisto...

Je tu pořád Avatar uživatele ODSakEda
    Registrace
    Aug 2004

Ale vratme se k tématu!
    - Další (ucelený) vzorek HDV zveřejnil marts a dodává: Komu by se do hor chtelo tahat velky 3-cipovy stroj. Porizeno Sony HVR-A1E (1min a jen 18MB): http://www.maestri.info/video/tb2006_trailer01x.wmv

Banned
    Registrace
    Feb 2007

ODSakEda
    Kto to tocil??? To je na Slovensku, na Permone...

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

konkurence

Strana 14 z 14 PrvníPrvní ... 4121314

Podobná témata

1. jakou poloprofi HD kameru?
    Od MajkEM v sekci Videokamery
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 20-05-2011, 09:34