Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

problém s tv-out u nvidia

indi (7)|6.3.2006 11:46
Prosím, prosím, víte-li někdo řešení, poraďte - při použití tv-out se mi v připojené televizi zobrazuje vše dobře, až na filmy (ať už v MediaPLayeru nebo třeba v RealPlayeru) - v okně je jen černo, přestože na monitoru film běží. Je přitom jedno, v jakém módu film běží - jestli v originální velikosti nebo třeba na celé obrazovce...
Díky, indi
mirekv (7169)|6.3.2006 11:55
indi
Taky bys mohl říct jakou máš grafárnu apod. Souvisí to někdy taky s frevencí monitoru, pokud ho nenastavíš na 50Hz, tak máš černo.
Pitomec (10211)|6.3.2006 12:00
[quote=indi]Prosím, prosím, víte-li někdo řešení, poraďte - při použití tv-out se mi v připojené televizi zobrazuje vše dobře, až na filmy (ať už v MediaPLayeru nebo třeba v RealPlayeru) - v okně je jen černo, přestože na monitoru film běží. Je přitom jedno, v jakém módu film běží - jestli v originální velikosti nebo třeba na celé obrazovce...
Díky, indi[/quote]
U ATI to jde nastavit jako "Divadlo", u NVidia tam bude na overlay něco podobnýho.
mirekv (7169)|6.3.2006 12:05
Pitomec
No, já to teda nerozchodil nikdy, ovšem nejsem takový blázen abych se koukal na filmy přes PC.
Pitomec (10211)|6.3.2006 12:07
[quote=mirekv]Pitomec
No, já to teda nerozchodil nikdy, ovšem nejsem takový blázen abych se koukal na filmy přes PC.[/quote]
To sem nějak nepochopil... :-? Tazatel má problém se zobrazením na TV OUTu (na monitoru PC mu to chodí) a u ATI se to vyřeší právě volbou "Divadlo", kde je pak možné sledovat obraz jak na monitoru PC (v okně přehrávače), tak na TV OUTu (ve fullscreen).
mirekv (7169)|6.3.2006 12:24
nj, on má nvidii, to jsem přehlédl, takže neporadím.
Milosbb (889)|6.3.2006 18:41
V nastaveniach grafiky máš predpokladám zapnutý režim klonovania.
Tak ešte musíš v nastaveniach "Video na celej obrazovke" zapnúť celoobrazovkové zariadenie buď primárne, alebo sekundárne zariadenie, teraz to máš zrejme v polohe "vypnúť". Neviem, aké máš ovládače (ENG, alebo medzinárodné), takže to bude pod inými názvami. Ak si s tým neporadíš, zajtra sem hodím screen, teraz na to nemám čas, sorry.
A ešte napíš model VGA od tej nVidie.

----------------
indi (7)|7.3.2006 08:21
To MilosBB - díky moc za pomoc, dnes to zkusím a zítra se ozvu :-)
stayman (12393)|7.3.2006 10:54
Tak tak, celoobrazkovy rezim, potom si mozes aj robit na PC co chces a medialne subory su prehravane na TV... este sa tam niekde da nastavit a roztiahnutie aby si nemal cierne okraje...
indi (7)|7.3.2006 16:28
kartu mám geforce4 MX 440

Bohužel jsem nikde nenašel nastavení pro video.

Udělalo to už malý pokrok - film se objeví cca na 1s, ale pak zmizi a v playeru je zas jen černá obrazovka (na monitoru je film ok)
Milosbb (889)|7.3.2006 18:42
Máš moooc staré ovládače grafiky, daj tam novšie, ale ako som teraz zistil, obraz je na TV pri použití toho celoobrazovkového režimu otrasný, takže to budem používať tak ako doteraz - teda prehadzovať primárne zariadenie v nView. Dokonca aj môj 9-ročný syn si to už vie prehodiť v nastaveniach grafiky.