Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Jak na monitorovanie spínačov

27.7.2004 10:50
imported_jozefDočítal som sa že vraj sa daju monitorovať cez počitačový port
lubovolné spínače. Jedna sa mi o to či by mi niekdo neporadil
ako by som vydel na monitore počítača že sa otvorili dvere čiže zopol alebo rozopol spínač. Velmi by ma to zaujímalo . Zatial Dík............ :-? :OO
8.10.2004 06:25
Ivo MašekVyrábí ZAT Příbram. Vstupní a výstupní jednotka, RAM jednotka, program Orcad.dat (je potřeba se ho naučit, aby sis to mohl naprogramovat) a program InTouch (je potřeba se ho také naučit - a na monitoru si můžeš "namalovat" spínače, jejich trasu, barevné spektrum zap. a vyp. a spoustu dalších věcí - neomezené možnosti). Navíc to umí automatické hlídání všeho, automatické najíždění všeho - bez zásahu lidského faktoru, archivace všeho možného atd., atd.
Opravdu neomezené možnosti. My to v práci máme.

Jenom je tam jedna maličkost. Pod 1 000 000 Kč to nebude. :-D :BB:
8.10.2004 07:05
Ivo MašekPojal jsem to trochu humorně :-D
Ale když si koupíš 1 vstupní jednotku (16 vstupů - Inputů) a 1 výstupní jednotku (16 výstupů - Outputů), RAM jednotku (to k tomu musíš), pak nějaké kabely - cirka na 20 000 - 25 000 Kč se dostaneš.
Nejdražší budou programy. Orcad.dat mít musíš a hlevně se naučit programovat. Umět také "vyrobit" makra apod. Je to americký program a je velmi schopný.
InTouch je nadstavbou pro ZAT - E. Dá se později dokoupit - umí perfektní věci - vynikající hračka pro dospělé.
8.10.2004 07:08
mirekv[quote=Ivo Mašek]Pojal jsem to trochu humorně :-D
Ale když si koupíš 1 vstupní jednotku (16 vstupů - Inputů) a 1 výstupní jednotku (16 výstupů - Outputů), RAM jednotku (to k tomu musíš), pak nějaké kabely - cirka na 20 000 - 25 000 Kč se dostaneš.
Nejdražší budou programy. Orcad.dat mít musíš a hlevně se naučit programovat. Umět také "vyrobit" makra apod. Je to americký program a je velmi schopný.
InTouch je nadstavbou pro ZAT - E. Dá se později dokoupit - umí perfektní věci - vynikající hračka pro dospělé.[/quote]Ivo, drahá hračka! :-(
8.10.2004 07:59
Ivo Mašek...ale perfektní. Chytne tě to, a nepustí :-E :-E
13.10.2004 08:06
imported_jozefPodarilo sa mi naist na nete stranku kde predavaju ako stavebnicu
ktorá stoji okolo stovky sk. http://www.terabit.szm.sk/stavebnice.htm
Myslím si že tostojí za pozretie. :-) :BB: :-!!!
Ak ste našli niečo iné a lepšie ozvi tesa. :-R :-I
13.10.2004 08:23
Ivo MašekVyhodnocovač sektorů. Člověče, co bys chtěl víc. To ber. :-)