Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Co v budoucnu?

jerry_jarry (56)|2.3.2006 09:54
Ahoj Lidi

V budoucnu bych chtěl příjmat DVB-T. A to jak pro počítač, tak i pro televizy. Mohli byste mi poradit jak je to nejjednodušší. CHtěl bych příjmat rovnou digi sygnál do kompu a nahrávat tak v co nejlepší kvalitě, ale chtěl bych i pro televizy. Tak nevim jestli existuje něco společnýho. V tom to ohledu sem úplnej nováček. Na podzim jsem si koupil V kartu do kompu a vůbec novej komp. Pořádně ani nevim co je všechno zapotřebí. Chtěl bych píchnout kartu do kompu a nechat tam i tu starou. Satelit nemám. Stačilo by te ČT, Nova a Prima.
Nevim co všechno mám napsat.
Šiřte moudrost a rady

Díky
clee (6592)|2.3.2006 14:03
jestli chces kombinaci set top boxu a "karty" do pc tak to by pro tebe bylo nejspis idealni tohle

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=2416
Piskotek (12)|3.3.2006 17:32
A nebo si muzete pockat do poloviny roku 2006 na kabelove digitalni vysilani od Telecomu. U nas byl chlapik co primo zpravuje servery pro IPTV a tvrdi ze uz dnes se testuje zkusebni provoz. Do pulroku to rozjedou.
SS2CZ (874)|3.3.2006 18:25
To jsem čekal o Telekomu,vlastní set-boxy,vlastní sítě.Jsem zvědavej co z nich vypadne.Je možný po telefoní lince posílat HDTVmpeg4?
Myslel jsem,že budou vysílat DVB-T ?!? 9-)
strelec (39)|3.3.2006 19:12
Grandtec DVB-T KING 2
DVB-T přijímač s TV výstupem a možností připojení k PC přes USB 2.0. Velmi dobré příjmové vlastnosti (citlivost), OSD menu, EPG, český teletext, mnoho možností kvalitního připojení videa (CVBS, S-Video, Y.Cb.Cr/Y.Pb.Pr). USB 2.0 výstup pro PC s podporou standardních WDM ovladačů (kromě přiložené aplikace lze použít jakýkoli program pro sledování a zachytávání televizního vysílání s obecným WDM rozhraním), možnost ukládat v různých formátech (DVD, VCD, SVCD, DivX, ...). V příslušenství je i 25 cm dlouhá prutová anténa se ziskem 3 dB, dálkový ovladač, baterie, propojovací USB a CINCH kabely, stojánek (možno umístit naležato i nastojato) instalační CD.

Taky uvazuju o takove moznosti a narazil jsem na uvedeny pristroj.
jerry_jarry (56)|4.3.2006 10:18
For: Střelec, pls nemoh by si sem hodit link na to co si tady preferoval
strelec (39)|4.3.2006 14:30
stranky vyrobce: http://www.grand.com.tw/en/product_form.asp?lwk_series=54&lwk_product=h-009&lwk_page=1

Jinak si hod do vyhledavace na nejakem portalu (ja to zkousel v Atlasu) vyhledat "Grandtec DVB-T KING 2" a mas tam haldu odkazu na prodejce.