Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD Arch. 3.0c - chyba disku při spuštění 2. videa

Kangaroo (5)|1.3.2006 20:01
Ačkoliv je toto forum dost obsahly, nenasel jsem, ze by to tu nekdo resil, takze se odvazuju polozit dotaz.

Stav:
Vytvorim nasleudjici strukturu DVD:
[code]- Hlavni porad
- Menu1
- Video 1
- Video 2
[/code]
Cely to vyrenderuju do slozky a vse normalne funguje.

Problem:
Vypalim to na DVD a jde pustit jen "Hlavni porad" a jde otevrit "Menu1" ale pri pokusu spustit Video1 nebo Video2 mi prehravac nahlasi chybu disku.
Fantas! (3016)|1.3.2006 20:44
Kangaroo
simulace v architectu je ok?
Kangaroo (5)|1.3.2006 20:54
jasne, Preview je funkcni, kdyz je to vypreparovany do slozky, funguje to, kdyz to vypalim na disk, nefunguje to.
Kangaroo (5)|1.3.2006 20:58
to 2. a 3. video nejde spustit ani kdyz nejsou v tom menu a jsou na te hlavni strance s hlavnim poradem.
Kdyz to same udelam v Ulead DVD Movie Factory 4.0, vsecko funguje bez chyby, takze se urcite najde nekdo, kdo mi poradi at delam v UMF, jenze me se libi DVDA :)
Kangaroo (5)|8.3.2006 09:36
tak když jsem si tu to vlákno založil tak si ho taky ukončím :)

Nakonec jsem problém, vyřešil tak, že strukturu DVD navrhnu v DVD Architectovi, dám Prepare do složky a pak to z té složky vypálím pomocí DVDFab.
Dle mého názoru je problém v tom, že architect chybně nastaví odkazy položek menu na sektory disku. Jediné, co nesplete je ten první film, ostatní je nějak mimo a právě ten DVDFab dokáže takovýhle chyby při kopírování DVD opravit. Dělá to zcela automaticky.

Tolik můj recept na řešení mého problému. Pokud se v něčem mýlím, klidně mě někdo opravte, rád si rozšířím obzory.

Děkuji za pozornost.
Fantas! (3016)|8.3.2006 09:40
Kangaroo
Taky muzes rict, zes to palil primo v Architectu. Napises, ze to prvni vypreparujes do slozky a pak vypalis. To se pak nediv! O chybnem paleni primo z Architecta jsem se tu uz nekolikrat vyjadroval(a nejen ja), mozna jsi to asi nikde necetl... B-)
Kangaroo (5)|8.3.2006 09:42
palil jsem to v neru, jenze ty chyby tam zustavaly jako kdyz jsem to palil z DVDA