Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

problem záznamu z DV do Pinnacle

JS666 (1)|1.3.2006 17:39
mám problém. Používám DV kameru Panasonic a videostřižnu Pinnacle 9. Pokud jsem měl starší PC s Wind Mille. bez problemu jsem video z kamery dostal do PC a mohl pinnace 9 upravovat a exportovat. Teď mám nový PC s Win XP SP2 a z kamery do Pinnacle 9 dostanu obraz i zvuk ale v Pinnace jde pouze norma NTSC a nemůžu nahrávat ani editovat v PAL. POMOC !!!!!!!! :-(( :-(( :-((
Pitomec (10211)|1.3.2006 18:01
V čem chceš pomáhat? Pokud máš to Pinnacle Studio legálně koupený, tak to musí jet v PALu a pokud ne, tak si na to sežeň správný licenční číslo. A pohádky jak to na ME jelo a na XP nejede, si schovej pro někoho jinýho 8-)
jerry_jarry (56)|14.3.2006 19:16
Jestli si to PS koopil v USA tak tam je natrvalo nastavená norma NTSC a nic s tim neuděláš.
Jestli to máš v češtině, tak to tvůj problém neni. Spíš jestli si do toho instaloval nějakej patch tak ten ti to moh udělat, to se mi taky stalo. Takže to zkus naistalovat znovu z instal. CD
woland (305)|9.5.2006 10:56
Začíná s Pinnacle. Mám leg. verzi pinnacle 10. Stáhnu DVI z kamery /canon MX2 -půjčené/ koduju do mpeg 2 na dvd a výsledkem jsem byl velice zklamaný. Obrázek /při plném denním světle na zahrádce/jako u 20 let starého analogu Sony 8. To asi není v pořádku, že?? Poraďte někdo úplnému začátečníkovi co dělám špatně. Dík.
Whitejoker (616)|9.5.2006 14:13
[quote=woland]Začíná s Pinnacle. Mám leg. verzi pinnacle 10. Stáhnu DVI z kamery /canon MX2 -půjčené/ koduju do mpeg 2 na dvd a výsledkem jsem byl velice zklamaný. Obrázek /při plném denním světle na zahrádce/jako u 20 let starého analogu Sony 8. To asi není v pořádku, že?? Poraďte někdo úplnému začátečníkovi co dělám špatně. Dík.[/quote] Pinacle.
Zkus pro stahování z kamery použít WinDV (zdarma) nebo Scenalyzer Live. Pak už si to stříhej v čemkoliv, máš-li masochistické sklony, tak i to PS