Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: Jakou PCI kartu na DVB-T?

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Takže si z toho můžu vyvodit že Leadtec nebrat? Ja vím že Vám asi přijde že jsem dubová palice,ale nevidím nikde výhody Airstar2...má lepší obraz?

pokud uvidím takovou reakci černé na bílém tak přestanu polemizovat ale takhle...se mi ten Leadtec libí více,ˇvypadá že má lepší dálku
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od ZdenekDubnicky
    Takže si z toho můžu vyvodit že Leadtec nebrat? Ja vím že Vám asi přijde že jsem dubová palice,ale nevidím nikde výhody Airstar2...má lepší obraz?
    pokud uvidím takovou reakci černé na bílém tak přestanu polemizovat ale takhle...se mi ten Leadtec libí více,ˇvypadá že má lepší dálku
    Ne ne, já jsem neřekl, že Leadtek je špatný. Jen že to to vyjde nastejno. S analogovým Leadtekem jsem byl velmi spokojený, ale pak jsem se rozhodl pro DBV-T, takže jsem analogového Leadteka prodal a koupil si digitální Airstar2. Rozhodoval jsem se, jestli digitálního Leadteka, ale ten neměl tuším teletext a Technisat Airstar2 byl o něco levnější, tak mám teďkom Airstar2. A jsem spokojený.

Vybírej si podle funkcí, které od karty očekáváš. Já dálkové ovládání v podstatě ani nepoužívám, pro mě je důležité nahrávání pořadů, mrknout na teletext a občas koukání při práci (TV běží na pozadí)...

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

I já jsem měl analogovýho Leadteka a na DBV-T mě navedl kamarád, který si pořídil externí USB Aver. Dohodli jsme se, že se staví a ozkoušíme to. Uvažoval jsem o USB verzi, jelikož mi PCI Leadtek docela fest zatěžoval při nahrávání CPU (Athlon XP 2400+, 1280 MB RAM) a navíc byl obraz docela špatný (asi rušený něčím ve skříni... ) Kamarád však návštěvu stále odkládal a já se po přečtení spousty příspěvků zde sebral a AirStar2 koupil. Přinesl jsem ji ve stejný den,kdy USB verze na ozkoušení přeci jen dorazila. Docela mne zarazilo,že jsme chytili jen multiplex A, když dostupný by mělo být vše... No nic, kamarád odjel a já šoupl AS2 do kompu. Za několik málo minut bylo bez problému nainstalováno, po scanu se ukázalo vše, tedy všechny multiplexy, A mám za 100%, B za cca 86%.Pohodička. Obraz skvělý, zátěž minimální, nahrávky bez problémů.Jediným zádrhelem tak byla opravdu jen ořezaná verze softu,nezbylo než poslat 15 euro do "Říše" a teď už by se našlo jen málo věcí, na které si člověk může stěžovat (EPG, za které ale asi můžou naše radiokomunikace, duální zvuk, který je nedořešený při sledování TV, při nahrávání není problém). A co se týče DO? Já si nemůžu stěžovat, počítač mám v jedné místnosti, TV za zdí, čidlo skoro mezi dveřmi a pohoda. Na TV občas sleduji ČT Sport a Óčko (jinak karta slouží veskrze primárně k nahrávání) a DO naprosto dostačující. Navíc ho používám i na BSPlayer a fakt jsem spokojen. Ještě bych ho rád rozchodil s WinAmpem a DVD přehrávačem, ale to už sem moc nepatří (přesto bych přivítal pomoc... ).
    Ber to jako názor uživatele,který se na AS2 nechal právě zde "ukecat" a který je velmi spokojen. Možná by nebylo od věci, kdyby se vyjádřil i někdo kdo vlastní druhou kartu, o které uvažuješ. Ale jak říkám, já jsem víceméně velmi spokojený!

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Jj...přesně takové názory potřebuju!! Díky moc...hmmmm...a co si myslíte o Windows MCE? Aver má podporu ovladačů, Leadtek ne.....je to použitelné?

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Jakou kartu do 5D?
    Od aaaron v sekci Videokamery
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 24-02-2011, 17:22
  2. Jakou TV kartu pro MAC?
    Od dast v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 19-11-2008, 09:23
  3. jakou DVB-T kartu do PC