Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s tv instalaci tv karty

LUKASO (1)|1.3.2006 11:42
Nazdar chytré hlavy,již 2 měsíce mám problémy s instalací TV tuner winfastTV2000xp. Rok a půl mi běžel bez problémů a najednou jsem ho nemohl zapnout, protože neměl video driver.Vše jsem odinstaloval a zkoušel nainstalovat znovu,ale při instalaci mi to hlásí SPECIAL CASE-VENDOR 4221.Prý tam nesmí zůstat nic ze staré instalace, tak jsem si stáhl prográmek, který mi vše okolo winfastu najde a smaže.Bohužel ani toto nepomohlo.Zkusil jsem i instal od kamaráda, ale bez úspěchu.Už jsem byl tak nasranej,že jsem se rozhodl k přeinstalaci OS a ani do nové instalace jsem ho nedostal i bez servis packuII.Prosím Vás kdo víte co s tím napište mi. Dík Lukas
Doom (2331)|1.3.2006 11:46
zkus jinej PCI slot. je možný, že se ti do PC dostal nějakej bordel (prach, smítko) kterej ti zaprasil kontakty u karty...
Patrez (24)|1.3.2006 12:05
[quote=LUKASO]Nazdar chytré hlavy,již 2 měsíce mám problémy s instalací TV tuner winfastTV2000xp. Rok a půl mi běžel bez problémů a najednou jsem ho nemohl zapnout, protože neměl video driver.Vše jsem odinstaloval a zkoušel nainstalovat znovu,ale při instalaci mi to hlásí SPECIAL CASE-VENDOR 4221.Prý tam nesmí zůstat nic ze staré instalace, tak jsem si stáhl prográmek, který mi vše okolo winfastu najde a smaže.Bohužel ani toto nepomohlo.Zkusil jsem i instal od kamaráda, ale bez úspěchu.Už jsem byl tak nasranej,že jsem se rozhodl k přeinstalaci OS a ani do nové instalace jsem ho nedostal i bez servis packuII.Prosím Vás kdo víte co s tím napište mi. Dík Lukas[/quote]

ahoj, toto se mi stalo cca před měsícem. Přesně ta samá hláška :( nevyřešilo to nic, ani jiný slot ani jiný komp. Měl jsem to i v servisu a tam si s tím taky nevěděli rady. Někde na netu jsem se dočetl, že je potřeba natáhnout nový firmware. Bohužel nevím o nikom, kdo by to dělal. Takže jsem koupil novou kartu a starou oplakal. :(
StD (8612)|1.3.2006 12:25
Viz sekce TVkarty... 9-)
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=6433

Kdy se už lidičky naučíte "hledat" (druhé tlačítko nahoře zleva)?? Klíčová slova Winfast a Firmware a mám to... :-)-