Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Problém s tv instalaci tv karty

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Nazdar chytré hlavy,již 2 měsíce mám problémy s instalací TV tuner winfastTV2000xp. Rok a půl mi běžel bez problémů a najednou jsem ho nemohl zapnout, protože neměl video driver.Vše jsem odinstaloval a zkoušel nainstalovat znovu,ale při instalaci mi to hlásí SPECIAL CASE-VENDOR 4221.Prý tam nesmí zůstat nic ze staré instalace, tak jsem si stáhl prográmek, který mi vše okolo winfastu najde a smaže.Bohužel ani toto nepomohlo.Zkusil jsem i instal od kamaráda, ale bez úspěchu.Už jsem byl tak nasranej,že jsem se rozhodl k přeinstalaci OS a ani do nové instalace jsem ho nedostal i bez servis packuII.Prosím Vás kdo víte co s tím napište mi. Dík Lukas
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Doom
    Registrace
    Mar 2004

zkus jinej PCI slot. je možný, že se ti do PC dostal nějakej bordel (prach, smítko) kterej ti zaprasil kontakty u karty...

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od LUKASO
    Nazdar chytré hlavy,již 2 měsíce mám problémy s instalací TV tuner winfastTV2000xp. Rok a půl mi běžel bez problémů a najednou jsem ho nemohl zapnout, protože neměl video driver.Vše jsem odinstaloval a zkoušel nainstalovat znovu,ale při instalaci mi to hlásí SPECIAL CASE-VENDOR 4221.Prý tam nesmí zůstat nic ze staré instalace, tak jsem si stáhl prográmek, který mi vše okolo winfastu najde a smaže.Bohužel ani toto nepomohlo.Zkusil jsem i instal od kamaráda, ale bez úspěchu.Už jsem byl tak nasranej,že jsem se rozhodl k přeinstalaci OS a ani do nové instalace jsem ho nedostal i bez servis packuII.Prosím Vás kdo víte co s tím napište mi. Dík Lukas
    ahoj, toto se mi stalo cca před měsícem. Přesně ta samá hláška nevyřešilo to nic, ani jiný slot ani jiný komp. Měl jsem to i v servisu a tam si s tím taky nevěděli rady. Někde na netu jsem se dočetl, že je potřeba natáhnout nový firmware. Bohužel nevím o nikom, kdo by to dělal. Takže jsem koupil novou kartu a starou oplakal.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Viz sekce TVkarty...
    https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=6433

Kdy se už lidičky naučíte "hledat" (druhé tlačítko nahoře zleva)?? Klíčová slova Winfast a Firmware a mám to...

Podobná témata

1. Problem s instalaci..
    Od ycos v sekci DVB-T
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-05-2010, 19:32
  2. Problem s instalaci STB..
    Od ycos v sekci DVB-T
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 20-05-2010, 17:56
  3. Problém po instalaci SP3
    Od Pepa01 v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-06-2008, 13:26
  4. big problem s instalaci
    Od duffy v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 05-11-2006, 21:29
  5. Problém při instalaci win. XP??
    Od LubosM_oldd v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-09-2006, 11:11