Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Chyba při vypalování v TC

Pears (1027)|28.2.2006 20:07
Pouzivam plugin TC Burner (verze 0.9.3.0) v Total Commanderu (6.54) a pise mi to hlasku zobrazenou nize. Nevi nekdo cim to je? Koukal jsem i na forum vyrobce programu, ale je nesprechuju a search mi tam moc nepomohl.
Nedela to pokazde, ale v posledni dobe je to vice nez casteji. Je jedno jestli smazim data nebo audio. Proste se sekne a hotovo.


Barto (317)|28.2.2006 22:27
ja som cez to parkrat smazil a v pohode
Pears (1027)|28.2.2006 23:00
Ja bych pres to prave chtel smazit porad, protoze TC se mi uz spousti pri startu Woken a zivot bez nej si uz neumim predstavit.
Vypalovani beru jako vybornej bonus.
A taky chci prestat pouzivat NERO a hledam kvalitnejsi nahradu.
Po teto chybe, ale vzdy to (pitomi) NERO musim otevrit a vypalit to v nem.
Je zajimave, ze medium po teto chybe je vetsinou dale pouzitelne. Jen jednou se me stalo, ze jsem ho musel vyhodit.
Podezrivam nejaky bordel v softwarech na vypalovani. Zkusim to NERO odinstalit, ale prijdu tim o Cover Designer a za nej jsem jeste nenasel odpovidajici nahradu (jako za vypalovani).
Jsem snad v koncich a NERO si mam nechat? I kdyz jsem musel kazde druhe CD/DVD vyhodit, ze bylo nekde na necem necitelne?
Doom (2331)|1.3.2006 08:09
tak to nevim... TCBurner používám už hooodně dlouho, vysmažil dost audio i datových CD ale tuhle hlášku jsem eště nežral...

je to něco o povolení obrazu (bild) a projekčního plátna (leinwand) ale přesnej smysl mi teda uniká...

mrknu na stránky tiasoftu

edit: hledání fakt nic, tak jsem tam napsal dotaz
http://www.tiasoft.de/forum/viewtopic.php?t=139&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Pears (1027)|1.3.2006 15:06
DoomHammer
Moc diky. To jsem taky chtel, ale nemel jsem cas na registraci.
Ja neznaju nemecky, abych se tam neco docetl. Koukam, ze jsi to napsal v english. Snad se nekdo chytne.
Diky
Doom (2331)|1.3.2006 15:12
víš co... kdyby se mi to taky stalo, tak chci vědět, wo co go...
udělal jsem to jenom z čisté vychcanosti :-E :-E :-E
Pears (1027)|1.3.2006 21:37
Tak doufam, ze mi tvoje vychcanost bude k necemu dobra :BB: