Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PgcEdit, ssa a subtitler - vkládání titulků do dvd

Sesijama (7)|28.2.2006 16:08
zdravím všechny na fóru

chci vložit titulky ve formátu ssa do dvd a mám tyto dotazy:

- v jakém formátu se titulky vkládají do dvd přes program PgcEdit
- jak (ale spíš čím) převedu titulky ve formátu ssa do formátu který podporuje PgcEdit, nebo to jde přímo??

- lze nějak donutit program dvdlab pro aby akceptoval formát ssa (rozuměj - i s jeho specifiky)??

- jak vlepit titulky ssa přímo do komprimovaného videa (divx, xvid,..). zkoušel jsem použít virtual dub s filtrem subtitler-2_4, ale video se dá uložit jen v módu full processing a to jaksi při velikosti celého filmu (900 mb) nepřipadá v úvahu a navíc jsou titulky v nepřijatelné kvalitě. s tím je spojena další otázka
- jak ovlivním kvalitu vlepovaných titulků přímo do videa?? případně který jiný program tohle umí


předem děkuji za odpovědi


měj te se


S pozdravem


Ses
wencaS (853)|28.2.2006 17:33
Sesijama
9-) PgcEditem pridat titulky?? 9-)
to slysim poprve.
Sesijama (7)|1.3.2006 06:55
když načteš dvd, v levém sloupci zvolíš první kapitolu filmu a vpravo dole je malé okno kde můžeš zvolit video, titulky nebo audio.
tam stačí (v záložce titulky - pravým tlačítkem) přidat další "řádek" u kterého zvolíš jazyk a pak jen přetáhneš soubor s titulky třeba z průzkumníka.
pokud titulky vyčteš z dvd pomocí dvd decrypteru tak je tam přidáš ale program hodí nějakou hlášku které nerozumín, ale výsledné dvd po uložení funguje. a má i druhé titulky které se bez problémů zobrazují. pokud vložíš obyč. formát (ssa, txt, sbub, srt,..) tak program vypíše stejnou chybu ale titulky nenačte.
nevím kde o tom sehnat víc informací :( potřeboval bych program (konverter) titulků pro formát který používá pgcedit
frikk (1)|1.3.2006 09:41
v PgcEdit nelze přidávat titulky, teda alespoň co já vím. A co se týče podpory SSA v authoringových programech - nevím o žádném, který by podporoval ssa se všemi jeho vlastnostmi (titulky nahoře i dole, vložené fonty apod.). Většina programů používá formát sup, což je prostě formát titulků, jak jsou uloženy na dvd (jako bitmapy). Ke konverzi srt -> sup můžeš použít třeba výborný Subtitle Creator.
mirekv (7169)|1.3.2006 09:56
To se teda divím, že wencaS neumí v PGCeditu přidávat titulky! :-E :BB:
Sesijama (7)|1.3.2006 13:38
[quote=frikk]v PgcEdit nelze přidávat titulky, teda alespoň co já vím. A co se týče podpory SSA v authoringových programech - nevím o žádném, který by podporoval ssa se všemi jeho vlastnostmi (titulky nahoře i dole, vložené fonty apod.). Většina programů používá formát sup, což je prostě formát titulků, jak jsou uloženy na dvd (jako bitmapy). Ke konverzi srt -> sup můžeš použít třeba výborný Subtitle Creator.[/quote]

v pgceditu titulky přidávat LZE!
mirekv (7169)|1.3.2006 14:37
Sesijama
Ty se na něco ptáš, když ti někdo odpoví, že to nejde, tak řekneš že jo. TAK ŘEKNI JAK!
Sesijama (7)|1.3.2006 15:25
[quote=mirekv]Sesijama
Ty se na něco ptáš, když ti někdo odpoví, že to nejde, tak řekneš že jo. TAK ŘEKNI JAK![/quote]


ale vždyť jsem to hned v prvním příspěvku popsal. copak jsi ho nečetl?? a zároveň s tím souvisí i jedna z mojich otázek.
mirekv (7169)|1.3.2006 15:40
Sesijama
No, přečetl jsem to i pozpátku, ale jak vkládat titulky PGCEditem jsem se nedozvěděl. Jinak super soft na editaci a transformaci do různých formátů je SubtitleWorkshop. Dej pak návod, jak přidat titulky do PGCEditu, občas by se to šiklo!
wencaS (853)|1.3.2006 16:23
[quote=Sesijama]když načteš dvd, v levém sloupci zvolíš první kapitolu filmu a vpravo dole je malé okno kde můžeš zvolit video, titulky nebo audio.
tam stačí (v záložce titulky - pravým tlačítkem) přidat další "řádek" u kterého zvolíš jazyk a pak jen přetáhneš soubor s titulky třeba z průzkumníka.[/quote]
at to ctu jak to ctu, porad mi neni jasne jak tam ty titulky PgcEditem pridavas!!!
kde je to tve male okno vpravo dole???


[quote=Sesijama]program hodí nějakou hlášku které nerozumín[/quote]
udelej screen te hlasky a poves ji sem. tu proste musim videt!!!
Sesijama (7)|2.3.2006 07:35
spaste kryťáka

nasypte mi popel na hlavu, zastřelte mě,zakopte mě sto metrů pod zem ať už nikdy ve své nekonečné blbosti nemelu nesmysly.
tááááááááááááááááááááááááááááákhle moc se omlouvám, kaju a stydím.

já píšu o pgcedit a mluvím o DVDREMAKEpro. jestli můžete pánové tak odpusťte.
všechno co jsem napsal se týká programu dvdremakepro. nechápu jak se to v té mé palici mohlo pomíchat (asi mi z toho už fakt hrabe)
:-((( :-((( :-((( :-((( :-((( :-((( :-((( :-((( :-((( :-!!! :-!!! :-!!! :-!!!
mirekv (7169)|2.3.2006 08:34
Sesijama

No proto! :-E Málem jsem se (k wencaS-ově radosti) začal učit PGCEdit.
Spider (176)|2.3.2006 11:26
Ale ten PgcEdit sa uč je to výborný program. Keď sa naučíš ptom mi poradíš :-D , aby som nemusel nad všetkým meditovať. :BB: