Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinFast 2000XP Expert - Pomoc

DSI (6)|26.7.2004 11:47
Mam problem ohledne SnapShotu, nevite nekdo nahodou jak zvetsit rozliseni?

A druhy se tyka Picture in Picture ( Obraz v obraze) neexistuje nekdo kdo by mi mohl vysvetlit spusteni teto funkce, nejak podrobne( tj. jako pro uplnyho blbce). Moc dekuji za odpovedi.
Ivo Mašek (10205)|26.7.2004 11:49
Mrkni se na moje webový stránky, jejichž adresa je pod čarou tohoto příspěvku.
DSI (6)|29.7.2004 13:14
tak jsem se tam koukl, ale nenasel jsem nic co by mi pomohlo, mozna je to na me dost slozity . :-((( .Neslo by to vysvetlit jejak bez navodu? Byl bych :-D jako blecha.
Ivo Mašek (10205)|29.7.2004 13:42
PiP / Obraz v obraze:
Na hlavní obrazovce můžeš sledovat televizi, a na druhé obrazovce (je vložena v hlavní obrazovce a je rozměrově menší, aby jsi mohl současně sledovat hlavní obrazovku) můžeš sledovat např. videozáznam, nebo druhou televizi ze záznamu.
Té druhé obrazovce se říká "podobrazovka". Pomocí funkce Switch Screens (přepnout obrazovky) si můžeš oba obrazy měnit, tedy s obrazovky udělat podobrazovku a naopak. Aby ti podobrazovka (tedy druhý film) nelezl do hlavní obrazovky, můžeš si podobrazovku přesunout mimo hlavní obrazovku (v případě, že nejedeš celomonitorově).
SnapShot / Snímek:
Rozlišení zvětšit nelze. Alespoň nevím, že by se to někomu podařilo. Pokud máš WinXP, bude přípona *jpg, pokud máš Win98, bude přípona *bmp. Já mám Win98, přesto mám příponu *jpg - to jsem si ale upravil programem Thumbail - není dodáváno ke kartě.
DSI (6)|29.7.2004 14:02
Mockrat ti dekuji, trochu si pripadam jak de*il. Opravdu moc diky :-)
Ivo Mašek (10205)|29.7.2004 14:27
Není zač :-)
Já, když jsem si tu kartu koupil, tak jsem byl taky "ťulpachovej". Dodnes o ní nevím všechno.
DSI (6)|29.7.2004 16:14
chtel jsem se jeste zeptat, jestli jde nejak udelat, aby pri titulcich na teletextu byly videt u filmu dole bez te cerne obrazovky.
Ivo Mašek (10205)|29.7.2004 16:43
Tak to jsem nezkoušel. Tady se potvrzuje: Dodnes o ní nevím všechno
Já moc teletext nesleduji - takže ani nemám "drivery" na české znaky.