Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jen Multiplex A?

jardasek (3)|27.2.2006 10:52
Ahoj vsichni. Jsem novacek, vcera jsem naistaloval do PC Airstar 2. Antenu jsem pripojil na spolecnou v panelaku. Naslo mi to ale jen A na 25.kanalu - snad si to pamatuju dobre. Bydlim nad nadrazim Hostivar, vysoky panelak. Tak snad signal by tam byt mel....Nevite, proc nechytim B?
Diky za pomoc....
mmmartin (187)|27.2.2006 11:01
V STA zřejmě není kanálový zesilovač pro 46. kanál, na kterým jde ten druhý miltiplex.
jardasek (3)|27.2.2006 12:14
A co s tim? Asi jinou antenu?
mmmartin (187)|27.2.2006 17:20
Donutit provozovatele STA, upravil STA (což se asi nepovede) :-( , nebo si dát na okno individuální anténu :-) .
jardasek (3)|28.2.2006 09:02
Diky. Vcera jsem trochu zkousel, A chytim i na kus dratu kolem 95%, B kolem 75%. Tak asi zkusim nejakou pokojovku....
ka1ra (120)|1.3.2006 11:32
Jsem také z Hostivaře. Signál je skutečně pěkný. S tou pokojovou anténou bych byl opatrný, mně to na ní nechytlo nic (tak aby nebyly vyhozené peníze). Vyřešil jsem to sítem na střechu a je klid. Ani jsem ho nějak zvlášt nenatáčel, proste zhruba ve směru ostatních antén, trochu levěji aby to koukalo i na Strahov.
Clay (19)|1.3.2006 15:22
[quote=jardasek]Ahoj vsichni. Jsem novacek, vcera jsem naistaloval do PC Airstar 2. Antenu jsem pripojil na spolecnou v panelaku. Naslo mi to ale jen A na 25.kanalu - snad si to pamatuju dobre. Bydlim nad nadrazim Hostivar, vysoky panelak. Tak snad signal by tam byt mel....Nevite, proc nechytim B?
Diky za pomoc....[/quote]

Ahoj.

Je to normálka že chytíš jen Ačko. A to máš ještě štěstí. Spousta lidí na STA nechytí nic. Je to logocké na STA jsou filtrovány všechna ostatní pásma krom těch na kterých běží analog a tak tam nic jiného nechatíš. Je to proto aby se mezi sebou nerušili. Pokud bys nechal upravit STA tak aby to nebylo filtrované tak by ti asu ostatní mající analog poděkovali. Nejlepší řešení je pokojovka což je otázka 300 - 500Kč.

Tak hodně zdaru
mmmartin (187)|1.3.2006 16:32
[quote] Je to logocké na STA jsou filtrovány všechna ostatní pásma krom těch na kterých běží analog a tak tam nic jiného nechatíš. Je to proto aby se mezi sebou nerušili.[/quote]
To není pravda.
mirekv (7169)|1.3.2006 17:27
mmmartin
Když už odpovídáš, tak to aspoň vysvětli! Rozvody STA jsou opravdu většinou dělané kanálově, protože se tak dá u velkých rozvodů docílit velkých úrovní pro dostatečný příjem. Takový rozvod je nutno doplnit o příslušnou anténu a hlavně zesilovač pro příslušný kanál DVB-T.
Clay (19)|2.3.2006 10:14
[quote=mmmartin][quote] Je to logocké na STA jsou filtrovány všechna ostatní pásma krom těch na kterých běží analog a tak tam nic jiného nechatíš. Je to proto aby se mezi sebou nerušili.[/quote]
To není pravda.[/quote]

Ale je to pravda . Nejdřív si o tom něco zjisti a pak tu odpovídej.