Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ARC2000 a chyba dalkoveho ovladani s TV Phone with VCR :(((

muhammat (2)|25.7.2004 00:57
zdravim, bohuzel mike crash mi na jeho strankach neodpovedel, tak to zkusim tady :).

Nevite proc mi v pluginu avertv.dll, fungujou jen dva sloupce tlacitek na dalkovem ovladaci?

Presne to sou ta od TV/FM dolu a od TELETEXT dolu.

Od CD a POWER dolu to nezachyti signal :((((

Nastavil sem si kvuli tomu stanice jen na cisla 1,4,7,6,9, stejne by bylo lepsi kdyby to fungovalo fsechno :).


jeste doplneni, delaji to vsechny programy na ovladani (girder, averrc), takye moyna chyba bude u me :(((((, ale pod win 98 s puvodnim softem od averu to fungovalo, tak nevim. Drivery od uskova mam 3.1.28.34. Win XP SP1 a nejaky zaplaty.

A jeste kdyz zmacknu tlacitko ve sloupci ktery funguje, tak to vetsinou posila prikazy porad za sebou a ukoncit posilani prikazu muzu jen tak ze zmacknu tlacitko ze sloupce ktery nefunguje (takze se zda ze funguje cely ovladac, ale jen reaguje spatne na prijmuta data).

Koukal jsem se i do zdrojaku pluginu, ale moc sem to nepochopil :( (navic jeste nerozumim IrDa takye sem ani nic jinzho necekal :))

jeste konfigurace kompu:

Atlhon XP 2000@2800 Mhz
Abit NF7 (nForce 2)
1 GB ram
Aver TV phone 98 with VCR
WIN XP SP1 + windows update
ATI Radeon 9500@9800
jojto (865)|26.7.2004 07:58
Nieco podobne som mal na mojej ManliTv SAA7130 a Fly2000TV. Ovladac neustale generoval signal a na jeho zrusenie som musel pouzit OK (na ovladaci). Spravalo sa to akoby bolo neustale stlacene tlacitko. Skusal som reinstalacie a zakazdim sa to chovalo kapanek inak. Girder nic. Vsetko sa vyriesilo prechodom na ver. 2.36 a =>.
Viem, ze to neriesi tvoj problem, ale niesi sam kto ma tieto problemy,chyba isto nieje v IrDa, skvor skus iny soft a drajvre. 9-) 8-) :BB:

KT 133A
Duron 700@950
256 ram
GF 400
15GB
ManliTv + fly2000Tv v2.38b2
W98SE