Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Airstar2 propojeni dvou karet

fci (2)|21.2.2006 13:40
Zdravim,
mam nasledujici problem:
prikoupil jsem si druhou airstar2 kartu a prihodil ji do PC (linux), do prvni vede pasivni stolni antena a karty jsem mezi sebou propojil koaxialnim kabelem. Bohuzel to vypada, ze signal z prvni karty nejak nedorazi do druhy, protoze na ty druhy nic nenascannuju. Kdyz zapojeni vymenim, tedy antena vede to druhy karty, tak zase nenascannuju nic na ty prvni. Zadny zluty nalepky na kartach jsem si nevsiml (kde by vlastne mela byt?), karty jsou kupovany nedavno. Forum jsem procital, cetl jsem neco o oddeleni zeme, ale moc chytrej jsem z toho nebyl. Nedokazal by prosim nekdo poradit, proc se antenni signal nedostane z jedne karty do druhe? Zil jsem v domeni, ze by karta mela byt pro signal pruchozi.
Diky za odpovedi
Nasty_tvf (568)|21.2.2006 13:56
průchozí je určitě, mám to z ní vedený dál do videa a ještě dál do analogový karty a chodí to. Jde o to jestli té kartě na konci nevadí těch 5V na anténním vstupu? A můžou jet vůbec obě najednou? ve Windousech to, myslím, nejde, v Linuxu třeba jo?
fci (2)|21.2.2006 15:15
v linuxu obe jet muzou, je to zalezitosti sw, proto ve widlich dve nejedou..
tech 5V me napadlo taky, ale jak jsem psal, zadnou zlutou nalepku jsem na karte nenasel. Zkusim schvalne prilozit kabel k tomu druhymu konektoru, jestli neco nascannuje..