Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

problém s airstar 2

michalv (23)|19.2.2006 10:47
Ahoj, mám problém s kartou Airstar 2, při přijmu tv programu se najednou zastaví obraz a už se sám nerozeběhne, přestože je signál ok.Musím vypnout prohlížeč a znova zapnout a zase to chvíli jede.Může mi někdo napsat čím by to mohlo být? Díky za odpověď
bArokna (105)|19.2.2006 15:53
nepíšeš nic o svém vybavení, takže to odhaduji na problém s HT od Intelu. buď v biosu vypni jeho podporu nebo v přehrávači, který používáš zapni podporu pro více procesorů/pracovat s jedním CPU/... etc.

ale mám pocit, že už to tu bylo probírané minimálně 100x. zkus použít tlačidlo "Hledat" :-R
michalv (23)|19.2.2006 21:44
[quote=bArokna]nepíšeš nic o svém vybavení, takže to odhaduji na problém s HT od Intelu. buď v biosu vypni jeho podporu nebo v přehrávači, který používáš zapni podporu pro více procesorů/pracovat s jedním CPU/... etc.

ale mám pocit, že už to tu bylo probírané minimálně 100x. zkus použít tlačidlo "Hledat" :-R[/quote]
Už mi to chodí, přeinstaloval jsem dvbt viewer na ten co mi dali ke kartě a je vše vyřešeno.Není mi jasné, jak je možné, že software který mají na stránkách Technisatu takhle blbne:-((