Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 48

Téma: DTS wav

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Mam stažené v pc dts wav cd a chtěl bych to vypálit zase jako originál,ale nevím v jakym programu. Někde sem četl tip na Disc Welder Chrome.
    Vypadá to opravdu nadějně ale ke stažení je pouze demo a ten asi nevidí žádnou mechaniku. Nevěděl by někdo o něčem takovym nebo crecku ??
    Pomozte prosím už se s tim morduju moc dlouho..
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Modena
    Registrace
    Feb 2005

Blody
    DiscWelderChrome II. je soft především na tvorbu DVD Audio, ne na smažení dts CD !
    DTS existuje v podstatě s dvojí samplovací frekvencí - na DVD 48kHz, na CD 44.1kHz ! Jeden z mála dostupných softů, co dokáže převod z 6k *.waw na tyto formáty je např. Minnetonka SurCode DTS !
    Nevím, co Ti brání, máš-li uloženo na HDD v DTS 44.1 vypálit CD třeba v Neru ?

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Nero mi to bohužel nevydí DTS-Track-001.wav .Jestli to správně chápu tak dts audio cd v neru nevypálim (nevim jako co to pálit) ,protože by to převedlo na jiný formát ??

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Na ten Minnetonka SurCode CD Pro DTS jsem koukal ,mylim že ten pouze dts sestaví z několika wavů ale to asi neřeší můj problém, já to chci pouze vypálit jako dts audio cd. každopádně dík za jakoukoliv radu

Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Blody
    Nero mi to bohužel nevydí DTS-Track-001.wav .Jestli to správně chápu tak dts audio cd v neru nevypálim (nevim jako co to pálit) ,protože by to převedlo na jiný formát ??
    Zkus to vypálit, OK ? Než bych Ti to vysvětlil, budeš to mít 5x . . .

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Když to chci vypálit jako hudební cd tak mi to zahlásí že v aplikaci nero došlo k chybě ukončit apl

Registrace
    Feb 2005

Blody
    Zkus CD ISO !

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Nebuď prosím tak skoupej na slovo cdiso vypálí pouze image už hotové ne?

Registrace
    Feb 2005

Blody
    Ne - prostě to vypal jako data - zkus to ! Já jsem s tímhle konkrétně neexperimentoval, protože dělám dts na DVD jako 2. zvuk stopu a navíc to smažím v Encore, ale jsem celkem přesvědčenej, že Ti to DVD player s dts dekodérem přečte !

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Tak sem to vypálil na cd jako data a stolní dvd to nečte ,dts dekodér má.

Registrace
    Feb 2005

Blody
    OK ! Vydrž do zítra - zkusím encodovat jeden song a cvičně ho vypálím na CD, jestli to mě půjde !

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Díky,nezapomeň že je to grabovaný z originál dts cd. Nevim jak vypadá originální song na cd ,jakou má příponu. Myslim že to wav asi nebude

Registrace
    Feb 2005

Tak mě to hraje . . . Panasonic 97 !

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

poslal bych ti jeden wav a pak by to bylo jasnější co ty na to?

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Apropo panove,
    wav v DTS ktere chces vypalit ma jakou vzorkovaci frekvenci??
    Pokud ma 48kHz tak to jako audio cd nevypalis proto ti to nero asi hazi chybu.
    Pokud je ten wav soubor 44.1 kHz tak neni zadny problem wav soubor vypalit jako audio cd v jakymkoliv programu ktery umi palit klasicke audio cd + muzes pouzit i cdtext (pozor pak na pousteni v pristrojich bez dekoderu DTS-nelze prehrat jde jen sum resp. jen data -> 110010101 prevedene na analogovy signal )

Jinak muzes mit jeste jeden problem a to ze v tom wav souboru neni presne to co potrebujes, zkus si stahnout prehravac VLC podporuje prehravani DTS i z techto wav souboru pokud ti ho neprehraje tak je chyba v souboru.
    Kód:
    http://www.videolan.org/vlc/
    JInak copak ze to mas za audio v DTS???

Uz jsem vytvarel audio cd v DTS z DTS stopy DVD.
    Muj postup byl velice primitivni.
    Stahnout si 2 programky vic netreba:
    DVD Audio Extractor v3.5.0
    SurCode DVDpro DTS 1.0.2.1
    (samozrejme vse full)
    v dvd extractoru si nechas vytahnou ze stopy DTS (nebo DD "AC3") zvuk do wav souboru ale pozor ne do samotneho ale do jednotlivych wav mono souboru (kazdy kanal zvlast),dale je nutne nastavit vzorkovaci frekvenci na 44.1 pokud chces delat audio cd v DTS a muzes taky nastavit normalizaci (neni nutna)
    Extractor ti kazdou stopu vytahne do jednotlivych mono stop ocislovane 1-6 pokud budete tapat ktere cislo predstavuje jaky kanal tak je to v napovede nebo zde (1-L,2-R,3-C,4-LFE,5-LS,6-RS)

Pokud jsou jiz pripraveny tyto stopy tak staci zapnout Surcode a kazdou stopu do nej hodit (shoduji se jako vystup extractoru od zhora dolu 1-6),nastavit frekvenci na 44.1 a kam se ulozi cilovy soubor pak se jen spusti kodovani.
    Takto hotovy soubor se vypali jako audio cd a sup snim do dvd s podporou DTS
    Surcode umi spojit 6 mono stop do dts s temito priponama
    DTS Padded format (".dts"),
    DTS Compact format (".cpt"),
    DTS WAV file format (".wav").

Pokud mate jeste nejaky dotaz sem snim

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední