Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Panasonic ES10 - dlzka prehravaneho dvd

Nováček Avatar uživatele RadoK
    Registrace
    Feb 2005

Cital som o rekorderi Panasonic DMR-ES10, ze nezobrazuje zostavajuci cas do konca prehravaneho DVD. Je to pravda? Je nejaka moznost, ako zistit aspon celkovu dlzku prehravaneho filmu? Je jedno, ci budem musiet film zastavit.
    Snad nebudem musiet prejst na poslednu kapitolu, aby som mal aspon aky-taky prehlad o trvani filmu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas Avatar uživatele pepekarita
    Registrace
    Nov 2005

Nemám Panasonic DMR-ES10 ale určitě ukazuje momentální čas přehravání a jak dlouhé je dvd,pak stačí jenom odečíst ty časy.Osobně mám Pan.75 a 49 a nikdy mě nezajímal "zostavajuci cas do konca prehravaneho DVD".Spíše mně zajímalo že nepodporuje mp3,jpeg na dvd-r ale zase podporuje mp3,jpeg,data na dvd-ram.Jinak spokojenost nade vše,kdybych si chtěl koupit dvd recorder byl by Paňác můj favorit.

Registrace
    Feb 2005

Mam taky zly pocit, ze zobrazuje iba aktualny cas. Zajtra to uz ale budem vediet naisto, mal by mi dojst domov.

Je tu občas Avatar uživatele pepekarita
    Registrace
    Nov 2005

RadoKMé Panas.mají.Time-title elapsed,title remaining,title total time.

Registrace
    Feb 2005

Uz ho mam doma. Zostavajuci ani celkovy cas es10 nezobrazuje. Ako som na nejakom fore nasiel, da sa to najjednoduchsie riesit tak, ze stlacim 99 a ono to preskoci na poslednu kapitolu. To je priblizne na konci a tak uvidim pribliznu dlzku filmu
    Vyvojari firmwarov su niekedy hodni na odstrel a najma ten, kto im veli. Mnoho firmwarov je absolutne bez koncepcie, vyzeraju, ako by ich po kuskoch skladali a doplnovali. Keby ich aspon potom vypustili do sveta ako open source

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od pepekarita
    Nemám Panasonic DMR-ES10 ale určitě ukazuje momentální čas přehravání a jak dlouhé je dvd,pak stačí jenom odečíst ty časy.Osobně mám Pan.75 a 49 a nikdy mě nezajímal "zostavajuci cas do konca prehravaneho DVD".Spíše mně zajímalo že nepodporuje mp3,jpeg na dvd-r ale zase podporuje mp3,jpeg,data na dvd-ram.Jinak spokojenost nade vše,kdybych si chtěl koupit dvd recorder byl by Paňác můj favorit.
    Chci se zeptat, zda je tomu skutečně tak, že podporuje mp3 na DVD-RAM. Já jsem to zkoušel a bohužel tomu tak není.

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Uložení mp3 na DVD-RAM snad může rekordér podporovat jedině v případě, že se to přetáhne z paměťové karty a přímo na něm. Pokud se DVD-RAM vypálí v PC, tak to rekordér vyhodí jako unsupported format.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Pitomec
    Uložení mp3 na DVD-RAM snad může rekordér podporovat jedině v případě, že se to přetáhne z paměťové karty a přímo na něm. Pokud se DVD-RAM vypálí v PC, tak to rekordér vyhodí jako unsupported format.
    Přesně tak se to chová. Tagže jinými slovy, neprovedu-li to skrze paměťovou kartu tak to nejde. No, škoda, zlatý dobrý CD.

Díky moc za info.

Podobná témata

1. Panasonic DMR-ES10 - rezim frezovania
    Od Bufes v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-12-2008, 10:34
  2. Panasonic DMR-ES10 - Uzavření disku
    Od IMAN v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-11-2006, 19:23
  3. panasonic DMR-ES10 skusenosti