Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Změna zdroje zvuku při časovém nahrávání u TV2000 XP Expert

miramares (4)|16.2.2006 19:06
Zdravím vespolek,
mám jeden problém s následujícím hardware Leadtek WinFast TV2000 XP + SB Audigy4. Kabel na zvuk mám z TV karty do SB napojen do Aux. V aplikaci mám správně zvolený zdroj zvuku pro přehrávání i nahrávání. Když poslouchám, tak všechno běží v poho. Když nahrávám, tak při tichém nahrávání je ve výsledku cca 5 minut ticho a pak se to přepne na mikrofon (ten mám zapojen stále kvůli Skype). Když nahrávám "nahlas" (se zapnutým zvukem), tak mi to ve výsledku hraje v poho cca 10 minut a pak se to zase přepne na mikrofon... neví někdo co s tím??
Ivo Mašek (10205)|16.2.2006 20:06
No je to ten Skype. Někde se to tu řešilo. Závěr je takový: Skype odpojit.
miramares (4)|17.2.2006 14:18
Super, fakt to bylo tím, dík :-) ještě bych měl jeden dotaz... když zvolím tiché nahrávání, tak ve výsledku ten zvuk prostě není slyšet :-( nevíš čím to je?? Hlasitost mám nastavenou pro nahrávání na 90%. Zkoušel jsem i 100%, ale ani tak to nešlo... jako by ztlumil nejenom zvuk ven, ale i pro to nahrávání...
Ivo Mašek (10205)|17.2.2006 14:56
Tak to nevím. Já nahrávám (teď už přes jinou kartu) s audiem na 30%, a pak pouze zvýším "volume". A můžu dokonce 3x. Na tv tuneru, na zvukovce, a ještě na reprácích. :-)