Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle PCTV 200e externí USB

woland (305)|16.2.2006 11:27
Instaloval jsem tuto kartu pomocí přiloženého CD 200e 3.4verze na XP media center 2005. Vše funguje - programuje nahrava na hard.d. i pali na dvd v LP DVD kvalitě. Problém mám když chci nahrávat ve ful dvd kvalitě zaznam přeskakuje, vynechává jako by to prostě počítač nestíhal/2,6 pentium4, radeon 9700pro, 1024 ram/. Dále mě zlobí EPG.ale to jeste asi doresim. Problém mám s prenositelností sw- kdyz chci kartu pouzit na jinem pocitaci nejde mi nainstalovat sw pin.media center- nevím jestli se program sekne protoze zjistí z netu ze uz byl na jednom pocitaci nainstalovan. V tom pripade bych rad nekde stahnul jednoduchy sw /tedy ne pin.med.cent. ale jednoduchy driver/ jen pro prijem dvbt pokud pro 200e takový existuje. Kartu jsem koupil externi na usb prave pro prenositelnost. Poradí někdo? Jinak časové nahrávání ukládání do divx a další funkce bez problému fungují hned po instalaci orig. softu. Signal bez problemu i na stolní anténku u okna. /Praha 10 Strašnice/ Dík. Woland
AlBi_tvf (67)|16.2.2006 13:05
Ahoj,
doporučuji DVB Viewer. Bohužel stojí 15€.
Hlavní stránka:
http://www.dvbviewer.com/en/index.php
Odkaz na podporovaná zařízení:
http://www.dvbviewer.com/en/index.php?page=features&sub=devices#devices
slo (227)|16.2.2006 15:49
[quote=woland]Instaloval jsem tuto kartu pomocí přiloženého CD 200e 3.4verze na XP media center 2005. Vše funguje - programuje nahrava na hard.d. i pali na dvd v LP DVD kvalitě. Problém mám když chci nahrávat ve ful dvd kvalitě zaznam přeskakuje, vynechává jako by to prostě počítač nestíhal/2,6 pentium4, radeon 9700pro, 1024 ram/[/quote]Podívej se, co vše Ti na PC běží na pozadí a co půjde pozastavuj. Verze PMC 3.40 je už trochu lepší a jako první bod ve vylepšeních výrobce uvádí právě snížení zatížení systému (částečné...)

[quote=woland] Dále mě zlobí EPG.ale to jeste asi doresim. [/quote] Máš na mysli problém s češtinou? Ten asi nevyřešíš, pokud ano dej vědět, jak.

[quote=woland]Problém mám s prenositelností sw- kdyz chci kartu pouzit na jinem pocitaci nejde mi nainstalovat sw pin.media center- nevím jestli se program sekne protoze zjistí z netu ze uz byl na jednom pocitaci nainstalovan. V tom pripade bych rad nekde stahnul jednoduchy sw /tedy ne pin.med.cent. ale jednoduchy driver/ jen pro prijem dvbt pokud pro 200e takový existuje. Kartu jsem koupil externi na usb prave pro prenositelnost. Poradí někdo?Woland[/quote] S přenositelností by neměl být problém, při registraci (update) se tě to ptá především na e-mailovou adresu