Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Který tuner víc zatíží Procesor (digitalni nebo analog)?

reddragon (4)|14.2.2006 12:58
Mam stary comp s procesorem PIII 1.2 GHz s 524MB pamet a 64MB integrovanou grafiku na desce Asus.
Chci si poridit nejakou levnou televizni kartu pro sledovani televize. Zajimalo by me jestli s timto procesorem utahnu lepe kartu digitalni nebo analogovou, protoze s hardwarovych naroku nechapu jestli vykon procesoru protrebuju predevsim na zivy prenos nebo az na nejake ukladani videa ktere vyuzivat nemusim stacil by mi jen prijem signalu a pohodlne sledovani tv.
clee (6592)|14.2.2006 13:19
u digitalu je narocny jen dekodovani, tzn. pokud na tom pc plynule prehrajes DVD (mpeg2) tak dvb ti pojede taky v pohode, ukladani jako takovy nepotrebuje temer zadnej procesorovej cas...
reddragon (4)|14.2.2006 13:37
[quote=clee]u digitalu je narocny jen dekodovani, tzn. pokud na tom pc plynule prehrajes DVD (mpeg2) tak dvb ti pojede taky v pohode, ukladani jako takovy nepotrebuje temer zadnej procesorovej cas...[/quote]

no protoze jsem mel hlavne obavu jestli vubec pojede netrhane kdyz doporucene konfigurace jsou povetsinou v pro me nebeskych vysinach P4

je tu teda jeste jedno riziko jestli v Modranech chytnu nakej digitalni signal, pripadne jestli mi to zajisti nakej sirokopasmovej zesilovac
Atkins (447)|15.2.2006 11:45
V pohode ti to pojede na tom Tualatinu - mam odzkouseno