Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

pioneer dv-575A-firmware

Viktorrrr (16)|13.2.2006 20:52
Prosím vás, nemá někdo firmware na tento přehrávač na české titulky. Na internetu to už nemůžu sehnat. díky
Nasty_tvf (568)|14.2.2006 19:57
wizzard (447)|20.3.2006 22:34
aha, aj ja by som mal upgradovat, len ten spodny link priamo na ZIP file je forbidden...
toto by mohlo fungovat...je to odskusane...
http://mtz.softpedia.com/index.php?option=com_weblinks&catid=70&Itemid=4

P.S. na novy model 585 to s FW od MTZ vyzera zatail biedne...
wizzard (447)|22.3.2006 22:30
Upgrade na FW MTZ ver.7 je OK, len to nejde celkom podla navodu (nie je bin ako BIN) - nazov suboru na CD musi byt nahraty tak, aby mal len velke pismena... :-R
Balage (2)|8.4.2006 21:09
mam jednu otazku. snazil jsem se udelat tento upgrade, ale neuspesne. asi je chyba v tom, ze mam bin misto BIN, jak na to upozornil wizzard. jak to mam prepsat? nazev toho bin souboru je velkymi pismeny, ale koncovku nevidim. poradi nekdo. dik
wizzard (447)|8.4.2006 22:03
Celkom normalne ako cokolvek ine, nejde o ziadny zazrak - pripoj si ISO image FW co mas od MTZ cez Daemon tools, nahraj ten .bin subor na HDD, premenuj ho aby mal priponu .BIN a vypal ho na CD-RW ako data, nastavit tam treba ISO level 1, label na CD musi byt PIONEER, DAO, finalise CD etc...(detaily k tomu najdes napr. aj u Softpedia na Fore...)

P.S.
Ja som najprv myslel ze je chyba v CD-RW, tak som v panike znicil jedno CD-R, kym som na tuto blbost s .bin/BIN prisiel... :-I (MTZ to trochu posral...)

P.S. 2 Prepinanie DVD regionov je vo FW ver.7 nejake disable, ale da sa prepnut na Reg.0 (postup je podla info k FW). Inac je novy FW v poriadku...
Balage (2)|9.4.2006 16:55
Diky wizzarde! Zda se, ze to opravdu funguje :-) Tak jsem si nainsatloval Daemon tools. Da se k tomu najit nekde manual v Cj, abych vedel, k cemu ten nastroj mohu pouzit?
wizzard (447)|9.4.2006 20:12
Viktorrrr (16)|25.5.2006 18:16
překopíroval jsem ten .bin soubor na HDD a přejmenoval na .BIN. No a dál? V neru jsem zvolil nero burning rom, nastavil iso 1, label -disc name PIONEER a dal open. Tím jsem skončil, protože tento soubor nepodporuje .BIN. napsalo mi to unexpected file format. Jak dál. Předem se omlouvám - jsem kupodivu počítačový ignorant.
wizzard (447)|25.5.2006 22:15
Uff, to je trochu tazke takto vysvetlovat, ak si nikdy v zivote este nenapaloval datove CD....skusim to ale musis sa naozaj snazit :BB:
0. Zaloz prazdne CD do napalovacky (doporucujem pouzit CD-RW :-R )
1. Spusi Nero Burning ROM (Nie Nero EXPRES)
2. Vyber v okne New compilaton typ CD (vlavo hore)
3. Pod tym v menu vyber prvu volbu CD-ROM ISO
4. Klikni na NEW (vpravo hore), otvori sa Browser so 4 sekciami
5. V tretom stlpci zlava najdi ten subor BIN na HDD
6. Chyt ho s mysou a presun do laveho stlpca
7. Klikni na ikonu pre naplovanie alebo CTRL-B (burn compilation)
8. V zalozkach nastav vsetky potrebne parametre: Label na PIONEER, ISO 1, DAO, speed 16x atd...
9. Klikni na Burn v poslednej zalozke
10. Pockaj kym sa napalovanie dokonci, PC nechaj v klude... \/
11. stlac DONE, otvori sa mechanika a je to hotovo. B-)
12. ak sa to na 1. krat nepodarilo, GO TO step 0
Viktorrrr (16)|26.5.2006 20:14
I takový analfabet jako já jsem to pochopil a funguje to. Díky moc
rootkit_std_116.png
wizzard (447)|26.5.2006 21:31
:BB: B-)
Viktorrrr (16)|1.6.2006 13:20
Předpokládám, že máš tento přehávač, tak se tě zeptám. Když vypálím na DVD dejme tomu 5 filmů .avi a k nim dám 5 titulků .sub(název před tečkou stejný), vždycky mi to přehraje všechny filmy s prvními titulky. Jak přilepit správné titulky ke správnému filmu? Děkuju
wizzard (447)|1.6.2006 18:44
Neviem ako Ty, ale ja mam vsetky DIVX filmy v samostatnych podadresaroch, ci uz na HDD alebo na DVD. B-) Ten FW v Pioneeri spravne titulky nikdy netrafi, ale ked su na DVD roztriedene v podadresaroch, potom to uz nejako zvladne (ale ak je film na 2CD v jednom adresari, zase je problem.. :-E .)
Uffendi (17)|20.11.2007 20:34
Zdravim, jsem blbec! Neuposlechl jsem zakladni poucku:"pokud to funguje nehrab se v tom!" Na tenhle prehravac jsem si chtel dat novej firmware, jenze ouha prisel jsem o ceskou diakritiku a ten starej fungujici firmware nemuzu najit. Google i tohle forum mi porad hlasi:"tady http://mtz.softpedia.com/ najdes vse po cem touzis" Ovsem ouha po kliknuti jen bílo a nic prosiiiiiiim poradte. Jeste kdyby jste nekdo vedel o firmwaru s ceskou diakritikou pro Pioneer DV 300 byl bych stastny jak blecha:-)
Uffendi (17)|22.11.2007 15:55
podle hesla: co si neudal sam nemas, vyreseno
ksilt (16)|10.12.2007 17:33
http://www.pioneerfaq.info tady najdes vsechny fw k popularnim pioneerum

pouzivam fw od Gufika a nemuzu si ho vynachvalit

btw: mam stejny pristroj