Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kaon 570 KTSC combo ...nastavení přístroje pomoc!!!

geeorgee (17)|13.2.2006 16:26
Koupil jsem přístroj a nevim jak vyladit DVB-T na 39 kanále...nevim jestli mam správně nastaveno a dobře zapojeno prosim pomoc ...díky všem koukněte dole na obrázky...

Todle je hledáni programu na 39 kanale ale pořád mi tam bliká antena přeškrknutá vlevo nahoře a druhá hodnota v procentech se vůbec nezobrazuje.
http://www.geeorgee.ic.cz/foto/menu.JPG

Tady je jak to mam zapojeno:
http://www.geeorgee.ic.cz/foto/zpojeni.JPG


Díky za káždou pomoc :-)
mrakoplas (7)|13.2.2006 17:43
No jak jsem se díval na ty obr. tak zapojené to máš dobře.

Takto se mi tento přijímač chová pokud najde na daném kanále nějaký signál - analogový.
Mne to takto ukazuje na spoustě kanálů. Nestudoval jsem to u sebe do detailu, ale řekl bych, že mi to bez vyjímky ukazuje všude, kde je nějaký silný analogový signál. Pokud je na kanále přítomný nějaký digi signál tak se ješte objeví jeden sloupec (pod tím co tam máš).
Jo někdy mu to chviličku trvá než zareaguje.

Jinak po cca 1,5 roční zkušenosti s tímto přístrojem, bych řekl, že KAON není nejšťastnějším řešením. Již nějaký čas se rozhlížím po něčem slušnějším - je otázka zda mám šanci na nalezení něčeho kvalitnějšího (v dněšní době se nosí vyrábět polofunkční polotovary) a nemohu se dočkat až tento shit půjde z domu ... Rozhodně např. citlivost není silnou stránkou tohoto přístroje (nejsem zas tak extra daleko od vysílače - mám dost mizerné příjmové podmínky)
geeorgee (17)|13.2.2006 22:18
vyřešeno...a jede mi to vyborně...chyba byla v umístění anteny 9-) ...no mě se ten Kaon zda docela OK... :-)-
mrakoplas (7)|14.2.2006 18:29
No jen stručně co jsem si s ním užil - problémy s funkčností CAM - konkrétně IceCrypt - po přehrátí firmware přijímače se nakonec vyřešilo (pochopitelně že nezabral ten nejposlednější co byl tehdy k dispozici - časem se ale objevila verze která již byla OK, co se týká "podpory" tak zas tak horlivě se výrobce nechová a poslední firmware je už bůhvi jak starý - a opravovat by bylo dle mého bylo pořád co. Dále občasné zamrzání v menu - stává se nepravidelně, ale nezbavil jsem se tohoto jevu, otřesný software do PC (přeci jenom editace v PC je pohodlnější než nějaké rozsáhlejší akce jen s pomocí dálkového ovladače) - osobně hodnotím ten soft, že je na hranici použitelnosti.
No o dle mého ne nejlepší citlivosti DVB-T tuneru jsem se zmiňoval.
Pak mi třeba vadí to, že přeskenuješ družici nebo transpondér a to co od posledně zmizelo tak klíďo ti to ponechá mezi naladěnými - proboha proč ?? .........
No to by snad stačilo - kdybych ještě chvíli přemýšlel, tak bych rozhodně pár řádků napsal. Možná je to dané tím, že chci, aby něco co si pořídím fungovalo pořádně - rozhodně to není přijímač z kategorie nejlevnějšího zboží - tam by to zas tak nepřekvapilo, ale stejně dle mého to neomlouvá lajdáckost výrobce.