Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problem s Airstar PCI a prehravace ProgDVB

hzp (3)|13.2.2006 15:26
Mam problem s kartou Airstar PCI a prehravacem ProgDVB 4.56.2.Pri pusteni to obcas napise "system windows byl ukoncen,aby nedoslo k poskozeni pocitace" nebo se resetuje pocitac.Obcas se vsak program pusti a televize funguje az do chvile, kdy zacne preskakovat obraz a vraci se casem vzdy o par sekund zpet. Po instalaci nove verze ProgDVB mi nenaleza jiz jmenovanou kartu a televize vubec nefunguje(nyni je karta provozovana na ovladac starsi verze karty Skystar2, nebot ovladac na mou kartu neni ve vyberu). Mam grafickou kartu ATI X800, proto se domnivam jestli neni problem tam. Zkousel jsem i jine programy(napr. DVBviewer) ale bez vetsich zmen.
Nevi nekdo z Vas jak televizi zprovoznit?
Foolproof (2713)|13.2.2006 20:40
Ovladač není ve výběru ?

SS2 není Airstar2, ovladače lze zaměnit :-? , tam hledej příčinu a ne v grafice.

ProgDVB je není pro DVBT to pravé ořechové, vlastně ani pro DVBS.
hzp (3)|13.2.2006 20:50
Ne neni, proste jen starsi verze Airstar2=>Skystar2 a v novejsi verzi ProgDVB uz to na tento ovladac honit nejde a pise to, ze to nenalezlo kartu. Jaky prehravac mam pouzit. DVBviewer se mi neosvedsil a v pribalenem prehravaci TV4PC nejde nahravat :-(((
Nasty_tvf (568)|13.2.2006 21:05
DVBViewer je v pohodě (placená verze tedy) ale když se ti neosvědčil, zkus SkyView, za ten nic nedáš a prý je hodně dobrý :-)
Foolproof (2713)|13.2.2006 22:30
Skyview ti doporučím také.

Není mi jasné jak ti to mohlo vůbec fungovat, protože DVBT má jiný způsob modulace a jiné oproti DVBS.
hzp (3)|17.2.2006 14:40
Urcite ho nainstaluji, vsak nevim kde ho mohu ziskat. Na netu jsem zadny odkaz nenasel. Nevite nekdo kde bych ho mohl najit
Foolproof (2713)|17.2.2006 15:33
Nevím jak jsi hledal- dom. str.http://republika.pl/skyview/