Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hladina zvuku ve Vegasu

Kevin (136)|21.7.2004 22:54
Čauky, prosím o radu, dá se něčím ve Veg5 nastavit spodní hladina zvuku? Když video je natáčené jednou z dálky a jednou z blízka tak je zvuk někdy sotva slyšet a jindy by vyskočil reprák. Dá se to nějak zautomatizovat nebo musím ručně přes obálku zesilovat a zeslabovat.
Dík zkušeným.
stayman (12393)|22.7.2004 01:32
Skus si sa pohrat s compresorom a nastav si ho na autogain control...
Fantas! (3016)|26.7.2004 12:19
Doporucuju compressor SONITUS! Ten ma mnohem lepsi vysledky nez ten implementovany ve Vegasu5!
Kevin (136)|26.7.2004 21:47
Prosím Tě, to je celý název? Dá se to někde sosnout?
stayman (12393)|26.7.2004 21:55
Kevin, tvorcom Vegasu je jedna z najlepsich firiem zaoberajucich sa audiosoftom (a mimo toho aj video a bezbecnostnych atd...) a nepocul som o tom, resp. nestretol som sa v ziadnej recenzii a ani nikde inde, ze ich pluginy by boli horsie ako ostatne, prave naopak, vsetky ostatne boli vzdy horsie a teda vystacia si tie softy uplne same bez dalsich, pridavnych pluginov... Takze si najskor skus ponastavovat ten Compressor vo Vegase aby si vedel vlastne o co ide a potom pripadne porovnavaj \/
Fantas! (3016)|27.7.2004 11:20
Kevin: Ultrafunk Sonitus. S StayManem souhlasim, ale compressor tam neni tak dokonaly, jak se mu zda! Staci si vzit jakoukoliv nahratou stopu.(dobry je napr slapak) a pak ji prohnat seriove pres ten compressor a hned uvidis vysledky! U Vegasovskeho Sony pluginu dochazi i pri compressoru k vyraznym prekmitum! A to i pri hard nastaveni! U sonitusu dostanu presne pozadovanou dynamiku. Je tam navic Limiter(ktery neni nutne pouzivat)! No je to ma zkusenost a co vim tak i ve Vegasu5 je to porad stejne... Jinak je Vegas nejlepsi!!!!!! Hip hip huraaaaa! :BB: