Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

jakou kartu pro upc?

777 (5)|9.2.2006 19:56
Prosím jakou kartu si mám koupit aby fungovala se satelitem od UPC ?
digitální nebo analogovou? nasel jsem taky nejakou pro DVB-T nebo DVB-S. MOC DEKUJI
clee (6592)|9.2.2006 20:15
skystar2+ctecku karet phoenix, uz se to tu nekolikrat resilo, hledej v tyhle sekci...
777 (5)|9.2.2006 20:21
Chtel bych jen nejakym zpusobem propojit satelit s pc, ale karta aby zustala v satelitu
Miuvek (858)|9.2.2006 22:53
[quote=777]Chtel bych jen nejakym zpusobem propojit satelit s pc, ale karta aby zustala v satelitu[/quote]
Dreambox nebo podobné
Foolproof (2713)|9.2.2006 23:38
[quote=Miuvek][quote=777]Chtel bych jen nejakym zpusobem propojit satelit s pc, ale karta aby zustala v satelitu[/quote]
Dreambox nebo podobné[/quote]

Hm...

To by měl ale 2 satelity, to je dost luxus :-D
lachyn (150)|10.2.2006 11:49
no ono by si to trochu chtelo ujasnit co vlastne chces a spravne zformulovat otazku 9-)

jsetli chces cucet na satelitni programy co vysila UPC zaroven v pocitaci a na stolnim satelitnim prijmaci cos dostal od UPC tak to asi pujde dost tezko provest
a) satelitni prijmac od UPC se neumi podelit o pristupovou kartu s jinym zarizenim (treba satelitni kartou v pocitaci)
b) zrejme mas jenom jednu parabolu s jednouchym konvertorem - ten bys musel zamenit za TWIN pro dva prijmace

reseni:
vergl od UPC zahodit do kose a poridit si nejakej prijmac co umi nasdilet pristupovou UPC kartu pres Ethernet do pocitace (DREAMBOX, IPBOX,...) a potom teprve budes moct do PC namontovat satelitni DVB-S kartu a vymenit konvertor na parabole za TWIN
777 (5)|10.2.2006 12:16
ja to mam ujasneny. proste bych chtel koukat na televizi a zároven ten film nejak dostat do pc abych z nej mohl potom udelat dvd.
lachyn (150)|10.2.2006 12:27
hm to je zajimavy zes to ujasneni napsals az ted - ve tvym Tretim prispevku kterej je mimochodem zase o necem uplne jinym nez ty predchozi dva 9-) navic nazev threadu "jakou kartu pro UPC" vazne svedci o tom ze chces nahravat ze satelitu na DVD :-E

jestli chces nahravat z toho tvyho soucasnyho satelitniho prijmace (pravdepodobne Filipes) tak si kup radeji stolni DVD rekorder, protoze to co ty popisujes tak nejde bez toho abys ten prijmac vymenil za jinej (treba Dreambox)
SS2CZ (874)|10.2.2006 13:15
Já bych to vzal z druhý strany - odhlásil UPC. :-E
777 (5)|10.2.2006 17:40
tak sorry ze vas tady otravuju, ale kdybych vedel jak to funguje tak bych jsem nepsal. nemuze umet kazdej vsechno, staci mi ze to nejde a hotovo.
Libor (526)|10.2.2006 18:26
takové řešení by bylo i mít v PC SS2+Phoenix a nahrát si jen filmy, o které máš zájem, UPC přeci bohatě reprízuje
na druhou stranu, dělat si DVD z nahrávek z UPC je sadomasochysmus, ale zase ušetříš na médiích, vejdou ti na placky 3 až 4 filmy z HBO
Miuvek (858)|10.2.2006 21:42
Foolproof

aha, no jo
příště si vemu křišťálovou kouli :-E