Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek Winfast expert - zachytávání

dostas (11)|8.2.2006 22:17
Vím, že už to tady asi několikrát bylo, ale mám tyhle rpoblémy a byl bych rád kdyby mi někdo poradil.

Při zachytávání se tak po půl hodině začne obraz škubat a posune se zvuk at uz nahrávám v jakémkoliv formátu ...

Potreboval bych poradit jak to nastavit, abych mohl vypalovat na DVD a jelo to v DVD přehrávači.

Dále bych rád věděl jestli se dá k této kartě použít nějaký jiný software.

A jaké jsou pro tuto kartu nejnovější ovladače a Winfast PVR A FM.

Za odpovědi předem děkuji !
Ivo Mašek (10205)|8.2.2006 23:53
[quote]Při zachytávání se tak po půl hodině začne obraz škubat a posune se zvuk at uz nahrávám v jakémkoliv formátu ... [/quote]
Windows jsou při grabování zřejmě zaměstnány ještě něčím jiným. Ten zvuk se částečně řeší / neřeší v sekci tv karty. Také záleží na síle CPU.

[quote]Potreboval bych poradit jak to nastavit, abych mohl vypalovat na DVD a jelo to v DVD přehrávači.[/quote]
Doporučuji, hlavně při slabším CPU, grabovat na HDD. A z něj si to pak, již mimo tv kartu, upravit pro pálení.

[quote]Dále bych rád věděl jestli se dá k této kartě použít nějaký jiný software. [/quote]
K modelu Expert nikoli. není ale potřeba.

[quote]A jaké jsou pro tuto kartu nejnovější ovladače a Winfast PVR A FM. [/quote]
Mrkni se na můj web http://masek.ic.cz/index.html
vladoc (456)|9.2.2006 08:11
dostas
Ja som nemal problémy zo zvukom ani pri nižšom výkone PC, t.j. P4 1,8GHz, 512 MB RAM, MB ABIT SA7. Dynamické scény i táto konfigurácia nestíhala - obraz nebol plynulý, ale zvuk sa stále držal obrazu.
Nainštaluj si najstaršiu dostupnú aplikáciu (najdeš na http://www.levi.cz) WinFast PVR, lebo tie prvé aplikácie neboli tak náročné na výkon systému.

Napíš základné údaje o PC a akú verziu WinFastPVR máš nainštalovanú.
dostas (11)|9.2.2006 17:26
Mám

Athlon 2000+
RAM 256MB
GeForce 4
HDD 40 G po 20G

Je možné, že to zaměstnávání může způsobovat nějaký vir ? (mám docela řádně zavirovaný počítač a mám ho nachystaný na reinstal)

Protože předtím, alespoň myslím mi to náhravalo docela solidně.

Ještě bych rád věděl jaký program by ste mi doporučili na úpravy popřípadě adresu kde ho stáhnu

a jestě se nemůžu vyznat v těch formátech pro nahrávání ...

za blbé dotazi se omlouvám, ale jsem v této oblasti nováček
Ivo Mašek (10205)|9.2.2006 18:08
[quote]Je možné, že to zaměstnávání může způsobovat nějaký vir ? (mám docela řádně zavirovaný počítač a mám ho nachystaný na reinstal) [/quote]
Tak v takovém stavu to nelze provozovat, vše vyzkoušej až po reinstalu.
dostas (11)|9.2.2006 18:15
btw. : Dobré stránky :-)