Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dálkové ovládání v DVBvieweru

Pedro24 (6)|8.2.2006 14:03
Zdravím.

Mám takový problém. Zatímco v DVBvieweruTS mi dálkové ovládání bez problémů fungovalo, po zakoupení plné verze DVBvieweru se mi jej nedaří zprovoznit. V nastavení-možnosti-input-inputplugins mam zatrzitko u WinLirc, ale možnost "Settings" je přesto zašedlá, takže se to dálkové ovládání nedá nijak nakonfigurovat. Mohl byste mi s tím někdo pomoct?
Díky.
AlBi_tvf (67)|10.2.2006 09:03
Zdravím,
na tvou otázku ti zatím nejsem schopen odpovět, ale zeptal bych se do pléna, jestli DO + přijímač od Technisatu je nejakým způsobem vázán na HW od Technisat např. AirStar atd. Existuje totiž možnost si DO + přijímač za docela dobrý peníz dokoupit. Používám plnou verzi DVB Vieweru (PRO/GE). Tak by mě zajímalo, jestli by mi DO fungovalo i pro HW Yakumo QS + DVBV.
Dík.
clee (6592)|10.2.2006 15:22
ten ovladac facha normalne s winlirc, ja ho pouzivam i s MPC, takze podle me by ti to chodit melo...
GeorgePRG (26)|17.2.2006 11:26
Po zakoupení a nainstalování full verze mi nejde ani DO, navíc ani EPG. V light verzi (Technisat Edition) je DO i EPG funkční (TE verzi jsem neodinstalovával, takže můžu spustit střídavě obě)...