Dobry den,
rad bych poprosil o radu s nasledujicim problemem. Koupil jsem si pristroj pro prijem digitalni televize Finepass FTR 1000 DR. Hlavne kvuli tomu, ze jsem mel doma nevyuzity pevny disk a toto byl nejlevnejsi model, ktery jsem nasel, do ktereho se da pevny disk namontovat. Po naladeny kanalu me vsak neprijemne prekvapil z obou stran oriznuty obraz. Treba u CT1 mam obraz oriznuty zleva asi v pul loga CT a zdruhe strany asi podobne. To se nezmenilo ani po prehrani nejnovejsim firmwarem. Zavital jsem tedy na strankdy spolecnosti finepass a co jsem mohl diky me znalosti nemciny poznat, nejsem asi jediny, kdo ma podobny problem, bohuzel jsem se nikdy nedobral reseni a tak to zkousim zde. Pristroj ma dva vystupy na SCART pro TV (CVBS) a VCR (RGB). Kdyz jsem zkousel vystup z VCR, tak je obraz vicemene cely, kousicky po stranach chybi, ale to bych spis pricital uz televizi. Nechal jsem tedy do televize zapojeny vystup ze zdirky VCR, ale rad bych vyrezil problem s oriznutym obrazem i z vystupu TV.
Predem moc dekuji, za jakykoliv napad