Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s multiplexem A

AlBi_tvf (67)|7.2.2006 12:23
Ahoj,
nezaznamenali jste předevčírem (ne 5.1) a včera (6.1) problém na multiplexu A? Všechny ČT a Nova prakticky nefungovaly. Prima a ostatní televize na tomhle MUXu fungovaly bez problémů.
Dík.
clee (6592)|7.2.2006 15:08
prima a ostatni na "tomhle" muxu nevysilaj, prima a ostatni televize sou mux B :-R , jinak vcera a predevcirem sem zadny problemy nezaznemenal, dokonce sem i neco nahraval, bez vypadku....
AlBi_tvf (67)|7.2.2006 15:11
Ahoj,
tak jsem to myslel, ale špatně napsal. Nevíš, kde by mohla být příčina? Používám DVB Viewer (pro/GE) HW Yakumo Quick Stick.
clee (6592)|7.2.2006 15:21
jo, tak to netusim, na prijimaci chyba asi nebyla kdyz ti becko bezelo, holt nakej bug v eteru :-)
vking (3)|7.2.2006 22:00
zdravim,
obavam se aby to nebylo tim Yakumem.. mam ho taky a obcas mam taky na multiplexu A problemy..
sila signalu je pres 80% a obraz se skube, jindy zas mam silu signalu kolem 70% a jede to bez jediny chybicky.. druhy multiplex mam bez problemu porad...
pouzivam Yakumo QuickStick a MyTheatre. kdyby nekdo prisel na to cim to je, dejte vedet. dik.
AlBi_tvf (67)|8.2.2006 07:31
Ten můj problém jsem vyřešil. Vyměnil jsem koax a hle, vše bylo OK :-) . Mám doma ještě set top box Technisat digimod 2 a ten na MUXu A taky někdy cukne. Takže bych to viděl na nějaké rušení.
Jinak všem díky.
Cidlo (18)|9.2.2006 07:23
Před chvílí jsem zjistil, že mi taky nejde multiplex A. Na předvolbách
dostanu pouze ČT1 a ještě bez zvuku. Mám pocit, že to souvisí se zahájením vysílání ČT4. Asi se změnily PIDy stávajících stanic a bude je nutno na tomto multiplexu znova naladit. Jinak si to neumím vysvětlit
jsem kousek od vysílače Žižkov signál mám silný až moc. Multiplex 46
(Prima a další mi jde bez problémů). Na netu ani v novinách není nic, takže je to záhada.
Atkins (447)|9.2.2006 07:40
"Problém s multiplexem A" spočívá v tom, že mutiplex A vyhráli CRadiokomunisti :-!!!
Clay (19)|9.2.2006 10:11
[quote=Cidlo]Před chvílí jsem zjistil, že mi taky nejde multiplex A. Na předvolbách
dostanu pouze ČT1 a ještě bez zvuku. Mám pocit, že to souvisí se zahájením vysílání ČT4. Asi se změnily PIDy stávajících stanic a bude je nutno na tomto multiplexu znova naladit. Jinak si to neumím vysvětlit
jsem kousek od vysílače Žižkov signál mám silný až moc. Multiplex 46
(Prima a další mi jde bez problémů). Na netu ani v novinách není nic, takže je to záhada.[/quote]

od rána mám stejný problém, jede mi jeno B. Ikdyž mám signál tak mi žádnej program na A neběží....asi to bude tím čt4 kdo ví.....
clee (6592)|9.2.2006 11:27
acko jede, akorat zmenili PIDy viz

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=5396
Clay (19)|9.2.2006 11:46
[quote=clee]acko jede, akorat zmenili PIDy viz

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=5396[/quote]

a co se stim dá dělat?
clee (6592)|9.2.2006 11:58
oskenuj znova pidy na kanalu muxu a (pripadne zresetuj stb)
Clay (19)|9.2.2006 12:07
[quote=clee]oskenuj znova pidy na kanalu muxu a (pripadne zresetuj stb)[/quote]

Moc nevim o čem je řeč. Mám Leadtek USB a WinFast DTV.
Co je STB a kde to mam jako resetovat?
Mam znova Scanovat kanály?

díky
LAMA 9-)
Samuraj (36)|9.2.2006 12:18
Přesně tak - znovu naskenovat...
Clay (19)|9.2.2006 12:28
[quote=Samuraj]Přesně tak - znovu naskenovat...[/quote]

tak jsem to udělal a najde mi to jen B multiplex
Jeffersson (17)|9.2.2006 21:52
Mam v PC Airstar2 a v Brne do vcerejska na muxu A perfektni obraz, vcera v noci pokus o prijem skoncil chybovou hlaskou, dnes jsem znovu naskenoval mux A (objevil se navic CT4) a rozjelo se to, ale s pravidelnym zamrzanim obrazu po cca 5 sec na CT1, na Nove to trhá a kostickuje nepretrzite :-( Set-top-box u klasicke TV jede bez problemu) tak nevim......