Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Plánování nahrávání a diseq

vlada.t (32)|20.7.2004 14:47
Mám SS2 a multifokus Astra + Hotbird. Používám ProgDVB. Při ručním přepínání kanálů chodí vše bez problémů. Když ale naplánuji postupné nahrávání několika stanic, tak to funguje jen pokud jsou všechny na stejném satelitu. Pokud je ale nahrávání v jedné dávce z obou satelitů, nefunguje přepnutí diseq a vše se zadrhne. Pak samozřejmě ani nevypne PC. Umí to vůbec ProgDVB, nebo mám něco blbě nastavené a co?
Anonymous (825)|20.7.2004 16:12
Plugin kvaDiseqc0.6 používáš? Máš ho správně nastaven?
feedjo (87)|20.7.2004 16:53
Voloda: asi zle citas - pise ze ma multifokus, nie motor.. KvaDiseqc 0.6 je pokial viem plugin pre Diseqc1.2 (teda ovladanie diseqc motora).
Multifokus znamena dva konvertory na jednej parabole a spojene diseqc zlucovacom (prepinacom).
Anonymous (825)|20.7.2004 19:32
[quote=feedjo]Voloda: asi zle citas - pise ze ma multifokus, nie motor.. KvaDiseqc 0.6 je pokial viem plugin pre Diseqc1.2 (teda ovladanie diseqc motora).
Multifokus znamena dva konvertory na jednej parabole a spojene diseqc zlucovacom (prepinacom).[/quote]

Já možná špatně čtu, ale ty máš zase špatné informátory. Plugin KvaDiseqc je potřeba pro ProgDVB ikdyž máš Diseqc přepínač.




:-!!!
vlada.t (32)|21.7.2004 06:36
Plugin kvaDiseqc0.6 nemám a dosud jsem ho nepostrádal. Těch pár měsíců, co mám SS2 mi vše chodilo bez problémů. K čemu je ?