Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Triviálna otázka

imported_Omega (41)|6.2.2006 07:35
Nehnevajte sa,ale mám skutočne triviálnu otázku: pri práci s Virtualdubom chcem uložiť jeden konkrétny snímok ako obrázok. Otvorím záložku "Video" a tam vidím "Uložiť vstupný (výstupný)snímok do schránky".Moja otázka znie: do ktorej schránky sa ukladá ten snímok? Ja som totiž chcel uložiť jeden snímok,ale teraz nemôžem ho nájsť.
Pomôžte mi,prosím! :-?
focus (253)|6.2.2006 07:44
Ked ho mas v schranke, tak ho mas v schranke windows, a sice potom ho mozes prilepit do akejkolvek aplikacie.
Napriklad si otvor start/spustit/mspaint a tam potom daj CTRL+V
A je to. B-)
imported_Omega (41)|7.2.2006 07:14
Možno,že si ma nepochopil. Ja nemôžem nájsť tú zložku,kam sa ukladá snímok po kliknutí na "Uložiť vstupný snímok do schránky" na záložke "Video" vo Virtualdube. Vo Virtualdube nastavím konkrétny snímok,ktorý vidím v okne Vstup aj Výstup.Potom kliknem na Uložiť vstupný snímok a ďalej nič....
Fantas! (3016)|7.2.2006 07:51
Omega
Mas to ulozene v pameti! Ty jsi ho nepochopil!!!!
Staci v jakemkoliv programu vlozit pomoci klavesove zkratky ctrl+v :-)
pee.tr (1208)|7.2.2006 08:26
[quote]Staci v jakemkoliv programu vlozit pomoci klavesove zkratky ctrl+v[/quote]
...a nebo Shift+insert :-)
A nebo si označ ve VD jen ten jeden snímek a dej Soubor->Uložit sekvenci obrázků (nebo tak nějak, česky nevím jak to tam je). A tam si přímo zvolíš adresář, kam to chceš uložit.
mirekv (7169)|7.2.2006 09:02
[quote=Omega]Nehnevajte sa,ale mám skutočne triviálnu otázku: pri práci s Virtualdubom chcem uložiť jeden konkrétny snímok ako obrázok. Otvorím záložku "Video" a tam vidím "Uložiť vstupný (výstupný)snímok do schránky".Moja otázka znie: do ktorej schránky sa ukladá ten snímok? Ja som totiž chcel uložiť jeden snímok,ale teraz nemôžem ho nájsť.
Pomôžte mi,prosím! :-?[/quote]
Omega
Já na to používám Microsoft Photo Editor (součást Office), vložím, upravím, ořez a tak, a uložím.
stayman (12393)|7.2.2006 12:46
Staci Malovani - Skicar a tam iba CTRL+V, resize je tam najlepsi...
Siggi (48)|7.2.2006 13:22
[quote=Fantas!]Omega
Staci v jakemkoliv programu vlozit pomoci klavesove zkratky ctrl+v :-)[/quote]


No to snad nie "v jakemkoliv". Alebo ze by to slo aj v Notepade :-? :OO

:-E :-E

Sry, ale nedalo mi to nerypnut :BB:
Fantas! (3016)|7.2.2006 13:39
Siggi
Myslim, ze je to dostatecne jasne. Je to tak jasne, jako kdyz ti baba rekne, ze ji to mas udelat. Taky se neptas co, ne? I kdyz v Tvem pripade... :-E 9-) :-D
imported_Omega (41)|7.2.2006 14:45
Ďakujem všetkým za pomoc.