Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Editace MPEG2

imported_fireboy (56)|6.2.2006 00:01
Rad bych se zeptal na Vas nazor na editaci videa v MPEG2. Jsem klasicky rodinny (a hokejovy kameraman = trenuji hokej, deti). Na klasicke DV kamere me trochu prudi prace s paskami a uvazuji o JVC GZ-MG40 Everio. Napr. zde: http://www.videoexpert.cz/ostatni-kamery/jvc-gz-mg40everio. Libi se mi ta prace s klipy. Zajima me, jestli mohu pracovat plnohodnotne s Vegasem a DVDA, zajima me, jakou mohu ocekavat kvalitu a v cem bude proste problem. Moc diky predem za vsechny nazory.
Fantas! (3016)|6.2.2006 07:21
fireboy
pocitej s tim, ze nahrava do MPEGu. Presne tuto kameru jsem mel moznost testovat a mel jsem na ni 3 dny doma. Kvalita obrazu proti me miniDV Panasonic GS-30 je o dost horsi. Jedina vyhoda, kterou jsem zaznamenal je, ze si primo na ni promazes cokoliv a neresis pretaceni. Ale to je pro me teda fakt malo kdyz uvazis, ze cena teto kamery je ted temer 3x vetsi! :-k
DVD Architect ty jeji streamy vezme bez rekomprese. Vegas k tomu nebude pristupovat jako k DV nebo MJPEGu a tedy bude vse rekompresovat - dalsi duvod, proc se na ni vykaslat a koupit neco poradneho, tedy miniDV. Ted nic lepsiho nevymyslis a radej mej pasku, nez neco, z ceho uz nic poradneho nevytahnes!
Modena (1706)|6.2.2006 09:35
fireboy
Tahle hračka předběhla střihové softy a podběhla kvalitu záznamu - a je to škoda, za ty prachy . . . ? 9-)
Fantas to napsal, není co řešit ! :-R
focus (253)|6.2.2006 10:21
Videl som kvalitu DVD kamery v hodnote asi 30 litrov a som rad, ze ju nevlastnim.

Pocuvaj Modenu a Fantase B-)
imported_fireboy (56)|6.2.2006 16:34
hmmm, to je radosti :-) mam ted pujcenou MC200E, tak to testnu. Diky.