Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVDdecrypter a SUP

Mellis (8)|5.2.2006 19:40
lidicky vy to asi budete vedet. Kdyz demuxnu DVD v DVD decrypteru tak mam video pekne v m2v, audio v ac3, ale titulky jsou ve VobSUB, coz nechci. Kdyz to stejne udelam ve VOBeditu, tak je to v poradku. Titulky jsou pekne v SUP, ale zase chybi info o chapters, ktere mam zase v DVDdecrypteru. nevite tedy ja demuxnout titulky v DVD decrypteru do SUP. dekuji a jeste jen tak na okraj. jak udelam z BUP zase IFO a jak k IFO udelam chybejici BUP. diky za pomoc
mirekv (7169)|5.2.2006 19:48
Mellis
Chapters s titulky nesouvisí, v Ifoeditu si vytáhni celltimes, tam můžeš taktéž doplnit chybějící BUP soubor. Je to vlastně IFO, akorát zdvojený a pojmenovaný jinak (backup).
Mellis (8)|5.2.2006 20:19
jj. to ja vim, ze chapters s titulky nesouvisi. to bylo jen tak na okraj, jako druha otazka, kdyz uz jsem se ptal. v tom IFOeditu uz jsem to nasel. diky. Jinak ja vim ze BUP je zaloha IFO, ale kdyz jsem neco spatne pomenil v tom IFO, jak to z toho BUP zase dam zpatky do IFO. nebo take kdyz uz mam to IFO v poradku, ale zustalo nezmenene to BUP, ketre musi byt pri kompilaci na DVD totozne s IFO. diky
stayman (12393)|5.2.2006 22:39
Ze ich premenujes :-D
wencaS (853)|6.2.2006 00:01
[quote=Mellis] ---
kdyz uz mam to IFO v poradku, ale zustalo nezmenene to BUP, ketre musi byt pri kompilaci na DVD totozne s IFO. diky[/quote]


otevri v PgcEditu a Ctrl+S. :-)- :BB: