Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jaký DVD HDD recorder?

Richardos (4)|5.2.2006 16:14
Zdravím,

můžete mi někdo prosím poradit při výběru DVD HDD rekordéru. Chci si nějaký pořídit tak kolem 10tis. Nejlépe dle osobní zkušenosti.

Díky za info. :-I
pepekarita (149)|5.2.2006 20:15
Richardos.Doporučuji Panasonic ale musel by sis připlatit.Kolem těch 10000 kč bych asi od Sigmateku.Doporučuji raději bez HDD a aby uměl pálit na dvd-ram
BARTHORY (22)|5.2.2006 21:07
Když už připlatit, tak jedině s hardiskem s co největší kapacitou (alesponˇ 160 GB) a klidně to nemusí umět RAM, já ji tedy používám minimálně i když se jedná o kvalitní médium. Pokud zvolíš recordér bez HDD, RAM budeš využívat podstatně více.
clive (22)|6.2.2006 12:11
[quote=BARTHORY]Když už připlatit, tak jedině s hardiskem s co největší kapacitou (alesponˇ 160 GB) a klidně to nemusí umět RAM, já ji tedy používám minimálně i když se jedná o kvalitní médium. Pokud zvolíš recordér bez HDD, RAM budeš využívat podstatně více.[/quote]

Ted mam doma na test nejakej Packard Bell s HDD 80GB a nahrava to dobre a dobre to i prehrava. Jen menu a editace je hola hruza. Mam doma jeste Sony HX-710 (ted mam problemy na co palit aby to vzal..) ale to se co se tyka menu a editace tyka neda srovnavat.
Jenze... Sony mi zase nehraje mp3 a Jpeg. (neprisel jsem ani po radach jak to palit)
Bell - JPEG,DivX, MP3 - uplne bez problemu..
Ja radim jedno. kazdopadne HDD a kouknout do Computeru na test DVD rekorderu.
Neco o Bellu jsem pastl i do problemu s medii na 710.
Jinak bacha Bell pali jen +R/RW . je potreba to sledovat.