Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Czechlink...Jaký je nejlevnější způsob na SS1?

vendis (34)|4.2.2006 23:50
čau Jelikož se olympiáda blíží a já mám naprd příjem CT2,CT1 uvažuju o karte Czechlink. Mám SS1,ale 6litrů za modul,čtečku modulů a kartu se mi dát nechce. Tak potřebuju poradit jestli už je náká jinná levnější varianta příjmu na SS1? Vím o čtečce Phoenix,ale ta nezapisuje aktualizace oprávnení ze satelitu a nikoho z klasickým digi. satákem neznám (kde to jde aktualizovat) Jsou ňáké jinné možnosti,nebo jde nák tu aktualizaci na tu kartu zapsat? Taky jsem se docet ze Czlinku koncí za pul roku smlouva,takze mám obavu aby pak nebylo jinné kódování a jinná karta. Nevíte o tom neco?
Pak jeste otázka ke kvalite vysílání CT2 a CT4...jde mi hlavne o hokej..Je to ostrý?nemaže se to? dá se na to koukat?

díky za jakékoliv rady
blueant (820)|4.2.2006 23:54
najlacnejsi je PHOENIX + karta.

LAcnejsia ako original je OPOS - tam ta zapisy netrapi.
ALE mas to spojene s adrenalinom - ako dlho to este pojde :))))

Druha moznost je phoenix a original karta. Ale naozaj pluginy nemaju podporu EMM takze zapisy neprejdu.
Moznost je - naucit sa odlogovat instrukciu pre kartu a poslat ju tam rucne.
SS2CZ (874)|5.2.2006 08:37
vendis
CzechLink karta je nejjednoduší volba a řekl bych i nejlevnější s phoenixem. Aktivovat kartu chodím do jednoho krámu u nás ve městě kde mají přístroj s CW modulem(mělo by to jít v každém i snad v tom od UPC). Za hodinu je aktivní a já o kilo lehčí.
Takže žádný problém. :-E
vendis (34)|5.2.2006 09:23
Díky za odpovedi
..originál CzechLink kartu chci každopádně no. Ten nápad s tou aktualizací v krámě není uplne blbej :-D ..díky poptám se. A ještě teda takovej dotaz..ten PHOENIX je to tenhle? (Phoenix/Smouse
)??? http://www.dvbshop.cz/?w=produkt&id=107 já jen abych si nevyďál :-)
no a pak jsem někde četl že k tomu čtení z Phoenixu jsou potreba náký prográmky? Jaký to jsou a kde to najdu..prípadne co nastavit?

to blueant .."Moznost je - naucit sa odlogovat instrukciu pre kartu a poslat ju tam rucne"
Jak je to slozitý a co k tomu potrebuju?
SS2CZ (874)|5.2.2006 09:35
vendis
Ke kartě a phoenixu potřebuješ plugin CWCamEmu nebo xCWLog,stáhneš z internetu kde chceš.Kdyby jsi nesehnal můžu zaslat.
vendis (34)|5.2.2006 10:42
..aha to nekde najdu...tak zatim dík! ..obejdu ty krámy a kdyz tak si to objednám.