Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WinFast TV2000 XP Expert-nefunkční teletext

gage (26)|20.7.2004 14:06
Čau všichni, jsem amatér, takže se předem omlouvám těm lidem,které urazím svojí neznalostí.
Mam problém s teletextem a to ten,že vůbec nejde.Otevře se mi teletextové okno,v pravém horním rohu se zvýrazňuje slovo TELETEXT(jako v Exploreru) ale to je asi tak všechno.Otevřené okno zůstává šedivé.
Budu rád za jakoukoli radu.Předem díky
Doom (2331)|20.7.2004 14:12
telka ti funguje normalne? ja, když nemám signál teletextu, tak mi vyletí jenom černá obrazovka s číslem strany... máš správně nainstalované PVR? to vypadá, jako by se ti ten teletext kousnul
gage (26)|20.7.2004 14:34
Televize jde úplně normálně,chytám všechny české programy.PVR mám nainstalované správně,žádná chyba se nevyskytla.Používám Win98
Ivo Mašek (10205)|20.7.2004 14:50
Máš tam originál ovladače i software ?
gage (26)|20.7.2004 14:54
Originál software i ovladače jsem nainstaloval z přiloženého CD.Verze ovladačů je docela nová nevím přesně číslo verze ale byla vydaná někdy v květnu.Signál na TV máme doma docela silný
Ivo Mašek (10205)|20.7.2004 15:10
Ovladače na letošní rok vyšly v únoru a teď, v červenci. V květnu nic nevyšlo, vyjma software.(v průměru vycházel každý měsíc jeden)
Jde asi o to:
pokud jsi nainstaloval software z CD a hned jsi ho "přebil" novými, aniž jsi ten původní odinstaloval, tak pak je problém.
pokud jsi nainstaloval software z CD (a také ovladače), mělo by vše fungovat.
Podívej se na moje webové stránky (jsou pod čarou mých příspěvků), tam je kompletní český manual a nějaké povídání a tabulka vazeb ovladačů na jednotlivý software.
gage (26)|20.7.2004 15:14
Takový amatér zase nejsem.Nejdřív jsem si pročetl nejaké diskuze.Nic jsem nepřebíjel.Teď se chystám nainstalovat posledni vydané ovladače.