Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

kopie D8 na DV uchovani datumu a casu

Durward (3)|20.7.2004 07:24
Potrebuji poradit, koupil jsem novou kameru Sony HC30 a potrebuji svoje stare nahravky v D8(Sony 740) prekopirovat na DV pasku. Nejjednodusi je samozrejme koupit prislusny FireWire kabel 4-4, ale ja to chci uz trochu upravit, kdyz uz to budu kopirovat. Navic problem je v uchovani datumu a casu. Jde nejak udelat, aby informace o datumu zustaly uchovany. Kdyz necham v kamere data code - date/time, prihraje tam datum nahravani. Ve Vegasu v media pool je informace o datumu, ale to je tak pro vytvoreni titulku. Existuje neco, aby tam zustal puvodni datum, protoze D8 kameru budu mit uz jen kratce a potrebuji vsechny kazety prekopirovat a DVD budu delat az bude cas( v zime). Jeste na jednu vec jsem narazil. Pri nahravani se zobrazilo neautorizovany copyright a prestalo to nahravat. Nevite, kde je chyba.
DIK
Pitomec (10211)|20.7.2004 09:01
Kup si za 5,-Kč propisku a máš to vyřešený jednou pro vždy.
Durward (3)|20.7.2004 21:42
Uz jsem zakoupil, jen byla o neco drazsi.
Potrebuji jeste jednu vycerpavajici odpoved. Pri zapisu na pasku se objevi "Cannot record due the copyright protection" a prestane nahravat.
Dik
videoman (178)|21.7.2004 14:41
Cannot record due the copyright protection" 9-) ,zřejmě ta D8 umí nahrát i Macrovision kódování 9-) nebo je to nějaké blbost od SONY :-D
stejnou hlášku ti hodí např DVD recorder, když chceš nahrávat originálku kodovanou videokazetu. \/
MOJE (537)|21.7.2004 15:45
Ja by som to nahral do PC. Tam to zostríhakl bez prelínačoek a s original zvukom (nedôjde k zmene dátumu a času, ale záleži na softe). Potom cez IEEE1394 von do MINI DV. B-)

PS: Asi aj PINNACLE 8, 9 necháva dátom a čas, keď nepoužiješ prelínačky.
Krtek (1279)|1.8.2004 23:08
MOJE. Tam bohužel ke změně datumu a času dojde.
Nezbývá než respektovat Pitomcovu stupidní, leč v tomto směru zřejmě jedinou možnou radu 9-)
MOJE (537)|2.8.2004 00:12
Tak ešte VirtualDub - ten by to mal zachovať pri PRIAMA KÓPIA VIDEA. B-)