Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ako pouzit LIGHTSCRIBE?

quasi (157)|2.2.2006 08:46
Priatelia, mam uz par hodin DVD palidlo Benq s Lightscribe, Nero6, ale neviem, ako sa tie obrazky na CD/DVD vypaluju. Vie mi niekto poradit? Dik.
Libor (526)|2.2.2006 09:33
musíš mít nainstalovaný Lightscribe ovladač a v Neru se to tvoří v Cover Designer
yaso (304)|2.2.2006 11:33
Doporučuji : SureThing CD Labeler, dělám to v něm a je to super :-).
Libor (526)|2.2.2006 13:12
[quote=yaso]Doporučuji : SureThing CD Labeler, dělám to v něm a je to super :-).[/quote]

jo tento program je dobrý (ale placený), takže když má Nero, tak si na ty jednoduché srandičky Lightscribe vystačí s Cover Designerem
quasi (157)|2.2.2006 18:12
[quote=Libor]musíš mít nainstalovaný Lightscribe ovladač a v Neru se to tvoří v Cover Designer[/quote]

A to je aky ovladac, ja som dostal holy DVDRW do ruky, treba to stiahnut zo stranky vyrobcu? WXP mi spravne detekovalo model mechaniky, nebolo treba nic specialne instalovat
Libor (526)|2.2.2006 18:56
[quote=quasi][quote=Libor]musíš mít nainstalovaný Lightscribe ovladač a v Neru se to tvoří v Cover Designer[/quote]

A to je aky ovladac, ja som dostal holy DVDRW do ruky, treba to stiahnut zo stranky vyrobcu? WXP mi spravne detekovalo model mechaniky, nebolo treba nic specialne instalovat[/quote]

http://dl1.nero.com/LS_HSI.EXE
quasi (157)|3.2.2006 08:21
[quote=Libor][quote=quasi][quote=Libor]musíš mít nainstalovaný Lightscribe ovladač a v Neru se to tvoří v Cover Designer[/quote]

A to je aky ovladac, ja som dostal holy DVDRW do ruky, treba to stiahnut zo stranky vyrobcu? WXP mi spravne detekovalo model mechaniky, nebolo treba nic specialne instalovat[/quote]

http://dl1.nero.com/LS_HSI.EXE[/quote]

Dik.... neobsahuje tento ovladac aj NERO7? Ten totiz hodlam odo dnes pouzivat
Libor (526)|3.2.2006 08:43
ovladač se instaluje zvlášť a Nero 7 nemám a ani v dohledné době mít nebudu, nevidím jediný důvod dělat betatestera toho bumrlíka
v Nero 6.6.x to funguje bezproblémů, Nero 7 nevím
Joe-Joe (593)|3.2.2006 09:56
Len nezabudnut otocit placku :-E
quasi (157)|6.2.2006 08:33
[quote=Libor][quote=yaso]Doporučuji : SureThing CD Labeler, dělám to v něm a je to super :-).[/quote]

jo tento program je dobrý (ale placený), takže když má Nero, tak si na ty jednoduché srandičky Lightscribe vystačí s Cover Designerem[/quote]

Mam uz Nero7, ale po Lightscribe v Coverdesigneru ani stopy....
Libor (526)|6.2.2006 09:59
tak nahoď Nero 6.6.x nebo si sežeň SureThing CD Labeler, asi se opakuje situace při uvedení Nera 6, taky jsem tehdy používal Nero 5 dokud to šlo, v současné době se bez Nera obejdu úplně
stayman (12393)|6.2.2006 12:14
CoverDesign -> File -> Preferences -> LightScribe (posledna zalozka) ale musis mat asi plugin, ale mne aj tak nevidi vypalku :-k :-k :-k , takze SureThing to istí ! :-!!!
Libor (526)|6.2.2006 12:35
pokud má nainstalovaný Lightscribe ovladač, tak v Neru 6.6.x je to naprosto bezproblémů, i v samotném Neru je tlačítko na Lightscribe hned vedle výběru mechanik
spamoid (62)|7.2.2006 14:11
A neni na to potreba specialni SN?
Jeste jeden dotaz: nemate nekdo zkusenosti s Label Flash od NECa?
Diky za info! :-)
cormack (30)|4.5.2006 08:02
[quote=yaso]Doporučuji : SureThing CD Labeler, dělám to v něm a je to super :-).[/quote]

Zdar, mám problém:
kde se v SureThing CD Labeleru spouští LightScribe? Nabízí mi to pouze tisk přes tiskárnu. Všechny ovladače mám nainstalovaný, protože v Neru to jde.
Díky.