Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vypněte si FastWrite aneb Std díííky!!! :)

doxa (58)|1.2.2006 14:17
2 roky se prudim s winfastem expert od leadteku, protoze mi vytuhaval comp pri nahravani i jen pri sledovani. Zkousel jsem vsechno mozny od cisteni registru instalovani vsech moznejch driveru a z po cisty instalace, nic nepomohl. Nakonec sem to vzdal a koupil sem si jinou kartu Hauppauge a ejhle jeste ten den mi to vytuhlo uplne stejnym zpusobem. Pak sem tady narazil na nakej prispevek kde Std pise o vypnuti FastWrite a najednou je po problemu. Takze timto se omlouvam leadteku, dekuju Std a sem nasranej na ATI. Myslim ze se to asi tyka jen majitelu tehle grafaren.
p.s. Hauppauge ma o hodne lepsi obraz, ale trochu zlobi. No hlavne ze to uz netuhne! :)
Ivo Mašek (10205)|1.2.2006 15:41
a sem nasranej na ATI. Myslim ze se to asi tyka jen majitelu tehle grafaren.
Ano, tato rada je použitelná pro ATI. Majitelů nVidia se to netýká. :-)
Bubi (23)|1.2.2006 20:53
Hmm... ono asi záleží aj od konfigurácie HW, ja mám grafiku ATI 9600, FastWrite zapnutý a všetko funguje ako má. Žiadne zamŕzanie ani sekanie a grabovanie takisto OK.
pee.tr (1208)|2.2.2006 08:46
Taky mám Ati + Expert a až na částečné zesvětlování obrazu v nahrávce a posun zvuku se to snáší dobře. Ani nevím, že tam někde nějaký FastWrite je.
mirekv (7169)|2.2.2006 09:07
Já jedu na ATI pořád a pohoda, SW podpora se výrazně zlepšila. Spíš jsem měl problém s nvidií, omyl no, šla hned pryč.
doxa (58)|4.2.2006 12:45
No vida, tak byste mi mohli pomoct najit zakopanyho psa. Takze mi nefunguje fastwrite v konfiguraci kterou mam:
Intel P4 2,6GHz HT (478pin,800MHz)
2 x 512MB DDR400 A-DATA
board soltek SL-86MP-L, P4, i865, 800, DDR400

Zvukovku a TV kartu nemusime resit, protoze tech se mel vic a padalo to porad. Pameti jsou ok ty sem testoval i postupne vyndaval. Ovladace sem mel vzdycky ty posledni. Pomohlo az kdyz sem vypnul ten FastWrite...
Mam pocit ze ten problem bude asi v boardu, ikdyz je tam Intel chipset...
doxa (58)|9.2.2006 21:11
Tak oprava! Prehral jsem bios na desce a zatim to maka i s tim fastwritem! :) Krom toho se nechala P4 2.6 pretaktovat skoro na 3150Mhz. Takze nebat se prehrat bios!!! :)