Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Technisat Airstar 2 USB -problémy s anténou

Clay (19)|1.2.2006 12:01
Mám dotaz ohledně Technisat Airstar USB 2 ( http://www.dvb-t-portal.de/Empfangsgeraete/airstarusb/ )

Instalace mi proběhne bez problému. Pokud nemám připojenou anténu do ant. rozvodu v baráku tak mi to dole na liště hlásí "No signal" - to chápu ....na kus drátu to asi hrát nebude ( ikdyž jsem tak trochu doufal že ano) - Změna nastane když to dám do zásuvky ant. rozvodu - to mi to na liště udělá žlutej vykřičník a info "No Device) - jako by se to odpojilo při připojení k anténě. Nevíte někdo proč to dělá? a jak to případně odstranit.... díky LAMA 9-)
Nasty_tvf (568)|1.2.2006 12:09
Jestli máš voltmetr, změř mezi tou zásuvkou a konektorem na kartě, jestli tam nebude nějaký napětí kvůli blbejm zemím. když jo, tak nějakej oddělovač by pomohl, už se tu o tom psalo v souvislostech s jinými zařízeními.
Případně jestli karta sama nepouští napájení pro nějakou akt. anténu??
Clay (19)|1.2.2006 12:14
[quote=Nasty]Jestli máš voltmetr, změř mezi tou zásuvkou a konektorem na kartě, jestli tam nebude nějaký napětí kvůli blbejm zemím. když jo, tak nějakej oddělovač by pomohl, už se tu o tom psalo v souvislostech s jinými zařízeními.
Případně jestli karta sama nepouští napájení pro nějakou akt. anténu??[/quote]

jo leze z toho 5 V (teda z toho zařízení)
...taze se mi to tam zkratuje a samo vypne jo?
hm sakra....

pomuže si koupit anténu nějakou magnetku a nedávat to do rozvodu?
Nasty_tvf (568)|1.2.2006 12:31
Já v těch anténách moc honěnej nejsem, takže ber moje rady s rezervou, ale pomoct by i v tomhle případě měl ten oddělovač. Buď sbastlit podle návodu tady na freaku nebo koupit hotovej camfrlik(kupoval jsem v jjjsatu asi 230,-?)
anebo ta aktivní anténa- osobně ale dávám přednost pořádný venkovní bez zesilovače, protože zesílenej špatnej signál je jen víc špatnej signál.
Clay (19)|1.2.2006 12:37
[quote=Nasty]Já v těch anténách moc honěnej nejsem, takže ber moje rady s rezervou, ale pomoct by i v tomhle případě měl ten oddělovač. Buď sbastlit podle návodu tady na freaku nebo koupit hotovej camfrlik(kupoval jsem v jjjsatu asi 230,-?)
anebo ta aktivní anténa- osobně ale dávám přednost pořádný venkovní bez zesilovače, protože zesílenej špatnej signál je jen víc špatnej signál.[/quote]

a nemaš náhodou zkušenosti s nějakejma mini usb přijímačema co maj u sebe malou anténku? jak je to kvalitní příjem....já se ptám proto jen jesti bych do nějakého takového jako je třeba Leadtek měl jít... když mi tenhle na kus drátu nehraje.....ale to je to cemu nerozumim.....proto se ptám.....bude mi fungovat ta pidi anténka co je u tech malejch usb řijímačů? ... mam strach že ani ta pidi anténka nic nechytne ...nebo je to aktivní anténka a nemám se čeho bát a nelze to srovnávat s tim kusem ant. kabelu co sem nechal trčet z tohodle Technisatu a na kterej to nic nechytlo......soráč přemejšlim nahlas.....to víš LAMA
Nasty_tvf (568)|1.2.2006 12:45
Ale jasně, že aktivní anténka je něco jinýho, než kus drátu, jinak viz, co jsem psal výše.