Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DviX 5.2 a Pinnacle 9

Snah (48)|16.7.2004 15:13
Po instalaci DivX 5.2 me zmizel DivX z nabidky codeců v Pinnaclu9. Když jsem vrátil zpět DivX 5.0.5, který tam předtím v pohodě byl, tak už mi to nenabízí ani ten. Kde může být problém jak ho tam dostat?
Jinde např. ve Vdubu je to OK.
Snah (48)|19.7.2004 11:17
Tak jsem na to přišel, dělal to I386 codec, po jeho vykopání už to nabízí.

Ale, použít nejde :-& Když ho chci použít, krátce po zahájení se to stopne a vypíše se "Vznikl problém při renderování tohoto projektu." Třeba do X-vid je to bez problémů... Ach jo.
pavelpt (2713)|25.7.2004 20:57
Musí to být individuální záležitost ,u mě PinSt.9.1.2 + DivX 5.2 naprosto bez problémů,je udivující, že výmazem jednoho kodeku se ti objevil druhý, podle mě jde o chaos v registrech,vyčisti to.
Snah (48)|26.7.2004 08:38
No to je divne, mam to totiz na dvou docela rozdilnych kompech a u obou stejny problem. Ten I386 byl jen na jednom, ale to ze mi nejde 5.2 maji oba spolecne. A aby to nebylo tak jednoduche, tak je zajimave, ze kdyz tam (na jeden nebo druhy PC) dam DivX 5.0.5 tak to na obou jede, cokoliv novejsiho ne :-?
ubu (28)|26.7.2004 15:16
Nepouzil jsi nahodou nektery s balicku jako je napriklad K-Lite Codec Pack 2.2.7 Full nebo Codec Pack All in 6.0.0.17 pred istalaci samotneho Divx 5.2? Me ten divx zmizel taky. Mel jsem naistalovane oba dva balicky.
Opravu jsme bohuzel udelal tak ze jsme odistaloval oba dva balicky a bohuzel i Studio 9 (9_1_2_15d) a vycistil registry "System mechanic 4.x".
Provedl jsme restart a nasledne jsme vzal oba balicky zacal instalovat ale tentokrate jsme vynechal vse o divx. Dale pak pri instalaci Xvidu jsme nenechal xvid preregistrovat stavajici kodeky na nej. Pak jsme naistaloval DivX 5.2 a jako posledni jsme naistaloval Studio 9 (9_1_2_15d). Vse se odehralo na XP SR1 a vsemozne zaplaty z windows update. Doporucuji pred instalaci a balicku a Studia 9 restart, zvaste potom po vycisteni registru.

Pak se ve Studiu novy Divx 5.2 objevil. Je to vsak 15 denni trial verze.

Dale jsme pouzival nastroje MMCompView 1.10 a Gspot 2.5 beta7
ubu (28)|22.9.2004 09:00
Vysla nova verze Studia 9.3.5.2 a tak jsme zkusil jeslti se nahodou neco nezmenilo v oblasti mizeni kodeku. Pred upgradem jsme se pokusil upgradovat kodek na Divx 5.2.1 z balicku K-lite a nasledne jsme upgradoval Studio. Potazal jsme se se stejnou jako minule. Kodek Divx ze seznamu ve Studiu zmizel. (Xvid atd. tam jsou) Vidim ze budu muset zase deinstalovat vsechny kodeky Studio a vycistit registry a pak mozna se v seznamu objevi.
dejv_tvf (85)|22.9.2004 10:26
Je někde k dispozici patch na Studio 9 který zmiňuješ ? Nikde to nemůžu najít. Díky
stayman (12393)|22.9.2004 11:19
pavelpt (2713)|22.9.2004 14:46
[quote=ubu]Vysla nova verze Studia 9.3.5.2 a tak jsme zkusil jeslti se nahodou neco nezmenilo v oblasti mizeni kodeku. Pred upgradem jsme se pokusil upgradovat kodek na Divx 5.2.1 z balicku K-lite a nasledne jsme upgradoval Studio. Potazal jsme se se stejnou jako minule. Kodek Divx ze seznamu ve Studiu zmizel. (Xvid atd. tam jsou) Vidim ze budu muset zase deinstalovat vsechny kodeky Studio a vycistit registry a pak mozna se v seznamu objevi.[/quote]

Hlavně si nainstaluj DivX pořádně a ne z balíčků. Nejsem si jistý jestli v tom balíčku je i encoder.
ubu (28)|22.9.2004 14:56
To udelam dneska, je mi jasny ze to v tom balicku to muze byt vseliak zamotany. Minule jsme to zkousel, ale jak jsme psal musel jsme original divx naistalovat pred samotnym studiem. Uvidime jak se to bude tvarit ted. Momntalne na reinstalaci Studia a balicku nemam cas. Mozna vecer uvidime. Jisty je ze asi jedinej kodek Divx je problemovej.
Snah (48)|8.11.2004 09:09
Tak mě pomohl patch 9.3.5. Předtím jsem zkusil PS9+, ale to nepomohlo, po instalaci tohoto patche, je codek v nabidce a i bez problemu funguje (DivX 5.21).