Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD Architect 3

bobo77 (1)|24.1.2006 13:05
Na úvod musím předeslat, že video dělám jen sporadicky, ale přesto bych chtěl, aby to nějak vypadalo.
Video stahuju z DV kamery do pinnaclu, zde vytvořím menu, kapitoly, přechody atd. Dále pak tvorba disku. Jenže v Pinnaclu menu stojí za...
A proto jsem pořídil DVD Architect 3.
Ale jestli jsem to dobře pochopil, tak je zbytečné dělat kapitoly v Pinnaclu, stačí jen stáhnout film z kamery, vystříhat co nechci a render. Pak do Architectu a zde teprve vytvořit kapitoly a ty pak přiřadit k jednotlivým menu, submenu, tlačítkům.
Příklad :
Na kameře natočen fotbalový zápas.
1. Stáhnu do Pinnaclu, střih, render.
2. DVD Architect - chci menu, kde bude
pod jedním tlačítkem Celý zápas,
pod druhým tlačítkem submenu ve kterém budou dvě tlačítka s
jednotlivými poločasy,
pod třetím tlačítkem submenu s např. 8 tlačítky kde budou např. trestné
kopy.
Je to možné? Jak? Nebo musím každou scénu, kterou chci mít pod jednotlivými tlačítky samostatně vyrenderovat už z Pinnaclu a do Architecta je pak postupně vkládat a přiřazovat?
Sorry, že jsem takový nemehlo :-(((
Fantas! (3016)|24.1.2006 16:12
bobo77
staci film vyrenderovat jako jeden celek a ten pak vlozit treba pretazenim mysi z commanderu. Automaticky se ti vytvori tlacitko. Ted do nej vstup prokliknutim. Musis ted vytvorit markery v tom filmu. Dela se to tak ze se stiskne "m" kdyz umistis kurzor na timeline kde chces dany marker!Nyni jak mas markery tak se vrat o uroven do toho hlavniho menu a klikni pravym na to zatim jedine tlacitko. Dej Insert scene selection menu a tam se te to zepta, kolik chces na jednu stranku tech tlacitek a podle toho se ti dle markeru vytvori stranky s danymi tlacitka.

Nejprve ale musis pred tim vsim mit nastaveny project properties na PAL 720x576!!!