Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

software

michalv (23)|22.1.2006 18:41
Tak čím dál víc jsem nespokojený, se softwarem co jsem dostal ke kartě Airstar 2, myslím software DVBViewer připadá mě, že je to "DEMO", nemohu si nastavit výslednou kvalitu videa,v jakým to chci formátu ukládat a nikde jsem nenašel přepínání kanálu zvuku.Čím dál víc mě připadá, že si dělají s tímto softwarem snad srandu :-k Jestli někdo máte jiný software co by fungoval, ne jako "DEMO", tak dejte prosím vědět.
Díky moc
clee (6592)|22.1.2006 18:50
mas TE edition se nediv, zacvakej 15eurokreditu za plnou, vyplati se to, btw. zvuk se prepina v settings->balance, jinak nastavovat vyslednou kvalitu u digitalu je naprostej nesmysl, pri nahravani jen ukladas data co posila multiplex, to bude vzdy mpeg-2 (v budoucnu i mpeg4 avc), ovlivnit se da jen kontejner, muzes nahravat bud jako transport stream nebo program stream
michalv (23)|22.1.2006 19:59
Stáhl jsem si software 4.3.2, a když jsem nahrával film z primy, tak vyslédná velikost 4,5G, musel jsem vystříhat reklamy aby se film vešel na dvd.A to jsem ještě musel upravit na dvd soubory VTS, aby mě to přečetl stolní dvd přehrávač.Jinak ten btw zvuk tam v nastavení není.Jak se přesně jmenuje ta plná verze toho vieweru?Co tam je v té plné verzi oprtoti tomu co jsem dostal ke kartě?
Nasty_tvf (568)|22.1.2006 20:01
Svatá pravda...
sice taky bejvám vzteklej, ale než začnu na něco veřejně nadávat, tak si aspoň snažím najít dostupné informace :-(
clee (6592)|22.1.2006 20:13
dvbviewer pro nebo dvbviewer ge, vsechno potrebny info je na http://www.dvbviewer.com ale jestli sis dvb-t prestavoval jako skladacku pro deti tak ses vedle, nemuzes cekat ze ti beznej dvd player prehraje transport stream, ty ses ale zralej na settopbox a dvd rekorder jak na to koukam 9-)