Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

AirStar 2 instalace

bio (9)|22.1.2006 10:25
Muze mi nekdo poradit s instalaci.... nejak to nemuzu naladit. Po nove instalaci Win jsem nenasel puvodni instalacni CD. Tak jsem si stahnul posledni balik z Technisat.com. Kdyz dam ladit, tak to kanaly najde ale nedari se mi je ulozit. Ta antenka dole v liste je zelena pouze kdyz se ladi a pak skoci do cervena. Nevim jak na to - navod je celkem jasnej. Ze bych potreboval puvodni CZ instalaci ??

Diky petr
Nasty_tvf (568)|22.1.2006 12:43
V tom staženým balíku (jestli je teda řeč o DVBV TE) hlavně není z nějakých licenčních důvodů obsažen mpeg2 dekodér - a v TE verzi nejde zvolit jiný, takže i kdybys naladil, asi nic neuvidíš :-(
bio (9)|26.1.2006 07:21
No diky - to je vazne dobra rada......
imhottep (2)|31.1.2006 22:48
tak sem po přečtení zdejších příspěvků dospěl k názoru že karta AirStar2 je ta nej poměr cena/výkon a dneska si jí koupil,samozřejmě to nejde bez problémů :o(( když chci spustit dvb viewer tak mi to napíše následující chybu :Cannot set tunerstatus(wrong setings),error:0x90010115,nevíte co s tím???
snad bude někdo vědět,sem v koncích :o( :-(((
clee (6592)|31.1.2006 23:05
imhottep
a jakou verzi ovladacu si zkousel? jestli to byly 4.28, tak smaz (nebo prejmenuj) channels.dat a nastartuj dvbviewer, pak oskenuj kanaly (nastaveni terrestrial-EUR)
imhottep (2)|31.1.2006 23:39
mam ovladače 4.2.10 co sem nasel odkaz v jinym topicu ale taky nic,samostatny channels sem taky prejmenoval ale taky nic,jeste musim vyzkoušet možnost přehození těch konektorů na kartě ale nemam na to přechodku :o(
GeorgePRG (26)|17.2.2006 11:34
[quote=imhottep]...Cannot set tunerstatus(wrong setings),error:0x90010115,nevíte co s tím???
snad bude někdo vědět,sem v koncích :o( :-((([/quote]

Dodržel jsi tenhle postup ?
- nejprve spustit Setup4PC a naladit programy
- pak teprve naladit programy v DBV Viewer
(viz http://www.digitalnitelevize.cz/magazin/clanek.php?id=181)

Dokud jsem to tak neudělal, hlásilo mi to také: Error - Cannot set Tunerstatus (wrong settings), error: 0x90010115 (Unknown ErrorCode)
krahulik (109)|17.2.2006 14:11
nutny dodrzet postup, s tim ze nejdriv se musi naistalovat verze, ktera ma Sonic CinePlayer dekoder (naladit si muxy a kanaly v setupu pak v DV), pak to jede, kdo chce hodit novejsi verzi (lepsi teletext, horsi user friendly), tak nahodit nove drivery karty, a nainstalovat novy soft (v ramci toho se nejdrive odinstaluje starej DV), pak opet nahodit kanaly i programy v setupu, pak to same v DV (nebo si tam zkopirovat ulozeny seznam kanalu).